Opis:


Nie zawsze linie lotnicze wywiązują się ze swoich obowiązków. Zdarza się, że loty bywają opóźnione o godzinę lub nawet o kilkadziesiąt godzin. To sprawia, że trudno zrealizować swoje plany związane z przebywaniem w innym kraju. Warto jednak wiedzieć, że sprzedanie biletu na samolot równa się z zawarciem umowy. Jedną z linii lotniczych, która ma problemy z opóźnieniami lotu, jest Small planet, a reklamacje w związku z jej działaniem reklamacje są dość częste.

Nie każde jednak opóźnienie może być podstawą do dochodzenia odszkodowania. W przypadku tych, które przekraczają kilka godzin i wiążą się z koniecznością ponoszenia dodatkowych kosztów przez pasażera, możliwe jest złożenie wniosku reklamacyjnego. Wszelkie odszkodowania są wypłacane jedynie na prośbę klienta. Brak jakichkolwiek roszczeń oznacza zadowolenie z usług transportowych.

Ci, którzy podróżują w celach służbowych, wiedzą, jak ważne jest, by lot nie był za bardzo opóźniony. Zdarza się, że kontrahent nie podpisuje umowy lub zrywa rozmowy, gdy przedsiębiorca nie może dotrzeć na czas na ważne negocjacje. Taka sytuacja z kolei ma przełożenie na sytuację finansową firmy. Dlatego też wtedy linie lotnicze powinny zadbać o to, by odszkodowanie pokryło choć część poniesionych strat przez danego pasażera. To, jak jest duże, zależy od tego, jak długa była trasa. Może wynosić od 250 do 600 euro.

Linie lotnicze powinny zadbać o to, by osoby, które wykupiły bilety, a lot jest opóźniony, otrzymały jedzenie i picie. Jeśli muszą spędzić noc, czekając na samolot, to firma organizująca transport zobowiązana jest do tego, by pokryć koszty noclegu i zorganizować transport  z lotniska np. do hotelu. Nawet pojedyncza sytuacja może wywołać lawinę zdarzeń.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz pomocy z dochodzeniem swoich praw, odwiedź stronę flyandi.pl i zapoznaj się z ofertą jednej z firm, która pomaga tym, którzy chcieliby, aby ich oczekiwanie zostało wynagrodzone finansowo. To tam można znaleźć fachową pomoc osób, które znają dobrze prawo.

Data dodania: 30-04-2018
O BLOGU
Źródło:
http://www.flyandi.pl/small-planet-reklamacje.php


O firmie:


Firma: Dotyk Motyla Sp. z o.o.

Adres: Żwirki i Wigury 30A

Miejscowość: Będzin

Kod pocztowy: 42-500

Telefon: +48784227204

Domena: http://www.flyandi.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Imedis

Katowice

Hemp Center sp z o.o.

Chorzów