Opis:


W dniu ślubu bardzo dużo się dzieje. Od samego rana trwają przygotowania. W końcu Panna Młoda musi w ten dzień wyglądać pięknie. Wybiera się zatem do fryzjera i na makijaż. Pan Młody bierze na siebie ostatnie przygotowania. Do domów narzeczonych zjeżdżają się goście weselni. Niektórzy z nich przybyli z daleka. W ferworze przygotowań brakuje czasu na dłuższą rozmowę. Gdzie w tym wszystkim jest chwila na to, by przysiąść i zapamiętać to, co właśnie ma miejsce? Na szczęście jest fotograf, któremu nie umknie żaden ważny moment. On zadba o to, aby uwiecznić na fotografiach wszystkie ważne szczegóły. Gdy emocje już opadną i będziecie już mężem oraz żoną, zupełnie na spokojnie obejrzycie album ze zdjęciami, przypomnicie sobie każdą istotną chwilę, która miała miejsce tego dnia. Być może z niektórymi sytuacjami, które odbyły się na weselu, zapoznacie się pierwszy raz. W końcu nie mogliście być w każdym miejscu, więc pewne istotne chwile mogły Wam po prostu umknąć.

Wiele małżeństw z niecierpliwością czeka na zdjęcia w plenerze. Ich wyjątkowość bierze się z faktu, iż są na nich tylko Państwo Młodzi. Pięknie ubrani, wpatrzeni w siebie zakochanymi oczami... Podczas sesji w plenerze zarówno Ona, jak i On mogą poczuć się jak prawdziwi modele. To nieistotne, że nigdy nie stali przed obiektywem w takiej roli. Teraz to oni są najważniejsi. Dla wielu ludzi, którzy właśnie stali się mężem i żoną, możliwość obejrzenia pracy z fotografem, stanowi dodatkową radość, oprócz oczywiście tej głównej, jaką jest poślubienie ukochanej osoby.

Zdjęcia ślubne w plenerze w Łodzi wykonuje fotograf Robert Maciaszczyk. Kocha on swoją pracę, co widać na zdjęciach zrobionych przez niego. Na stronie maciaszczyk.info można zapoznać się z próbką jego możliwości. Może być on obecny także podczas przygotowań ślubnych, w kościele w trakcie uroczystej ceremonii oraz na sali weselnej. Będzie Wam dyskretnie towarzyszył w tym ważnym dniu. Zadba on o to, aby w Waszym albumie znalazły się zdjęcia przedstawiające najważniejsze chwile ze ślubu, które chcielibyście zapamiętać do końca swoich dni.

Data dodania: 14-11-2018
O BLOGU
Źródło:
http://www.maciaszczyk.info/sesje-slubne-plenerowe/


O firmie:


Firma: Fotografia Robert Maciaszczyk

Adres: Florecistów 15

Miejscowość: Łódź

Kod pocztowy: 94-042

Telefon: +48 510036748

Domena: http://www.maciaszczyk.info/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Metropolis Krzysztof Bugaj

Łódź

IDEADECO

Łódź