Opis:


Postęp współczesnej medycyny budzi podziw. Odkrywamy coraz więcej tajemnic, jakie skrywa w sobie ludzkie ciało i umysł. Jesteśmy też w stanie skutecznie zwalczyć wiele różnych chorób, które jeszcze kilkadziesiąt lat temu zbierały śmiercionośne żniwo. Ale czy to znaczy, że jesteśmy w stanie poradzić sobie ze wszystkim? Bynajmniej. Wciąż istnieją obszary, gdzie przedstawiciele, tak zwanej medycyny konwencjonalnej, opartej na badaniach naukowych, bezradnie rozkładają ręce. Co nam więc pozostaje? Niejednokrotnie „ostatnią deską ratunku” okazują się alternatywne metody leczenia.

 

Apiterapia, akupresura, akupunktura, homeopatia.... Choć brakuje oficjalnych dowodów potwierdzających pozytywne działanie przywołanych „praktyk”, to jednak ich skuteczność została niejako zweryfikowana przez czas. Ludzie od dawien dawna wykorzystywali je bowiem, by uwolnić się od różnego rodzaju problemów zdrowotnych i dolegliwości. Z dobrym skutkiem. Obecnie dużym zainteresowaniem cieszy się terapia biorezonansem. Skąd owa popularność i co tak naprawdę kryje się za wspomnianą „techniką”? Poszukajmy odpowiedzi na postawione wyżej pytania.

 

W opisywanym przypadku diagnoza, a także proces leczenia opiera się na założeniu, iż wszystkie „elementy” zarówno przyrody ożywionej jak i nieożywionej emitują specyficzne drgania elektromagnetyczne o określonej częstotliwości. Dotyczy to oczywiście również tkanek ludzkiego ciała oraz pasożytów czy drobnoustrojów chorobotwórczych. Wniosek? Analizując częstość poszczególnych oscylacji występujących w organizmie, możemy wykryć obecność rozmaitych patogenów , a następnie anormalne drgania odpowiednio przetworzyć, by w ten sposób przywrócić człowiekowi utraconą równowagę i harmonię.

 

Należy jednak mieć na uwadze, że terapia biorezonansem – wbrew temu, co mogłoby się wydawać – nie stoi w opozycji do tradycyjnych metod leczenia. Wręcz przeciwnie, doskonale je uzupełnia. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Zajrzyj na stronę internetową Centrum Innowacyjnych (Intelektualnych) Systemów Medycznych „Imedis”: imedis.pl.

Data dodania: 12-12-2017
O BLOGU
Źródło:
http://imedis.pl/metody/leczenie-biorezonansem


O firmie:


Firma: Imedis

Adres: 3 Maja 22/1

Miejscowość: Katowice

Kod pocztowy: 40-097

Telefon: 32 781-80-15

Domena: http://imedis.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieUżytkownik Julita dodał komentarz Ocena 4
Bardzo ciekawy wpis, właśnie także "szperałam" w internecie w poszukiwaniu wiedzy o biorezonanie magnetycznym. I na stronie imedis.pl naprawdę rozwiali moje wszelkie wątpliwości.
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14

FIRMY W OKOLICY:

Hemp Center sp z o.o.

Chorzów