Opis:


W Twoim życiu miało miejsce wydarzenie, które Tobą wstrząsnęło, np. zostałeś zwolniony z zakładu pracy, w którym spędziłeś pół swojego życia, Twoje małżeństwo rozpadło się nagłe, zupełnie nieoczekiwanie, osoba bliska Twojemu sercu, której bezgranicznie ufałeś, zdradziła Cię? Bez względu na to, jak ogromną niechęć czujesz do otaczającego Cię świata, musisz powrócić do normalnego życia. W odzyskaniu równowagi może Ci pomóc psychoterapia we Wrocławiu. Oferuje ją mgr Ewa Robak, która jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Wciąż się rozwija, poprzez uczestniczenie w różnych szkoleniach typu seksualność osób niepełnosprawnych, diagnoza neuropsychologiczna dziecka, wypalenie zawodowe. Regularnie uczestniczy także w konferencjach psychologicznych i psychoterapeutycznych. Doświadczenie zawodowe, które zdobyła przez lata, obecnie wykorzystuje w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz na Oddziale Dziennym dla Osób z Autyzmem Dziecięcym w Centrum Rehabilitacji i Neuropsychiatrii "Celestyn" w Mikoszowie.

W swoim gabinecie mieszczącym się we Wrocławiu, o którym więcej można się dowiedzieć na stronie psycholog-wroclaw.info.pl, gości osoby, które zmagają się m.in. z nerwicą, depresją, zaburzeniami odżywiania, a także mające problem ze zbudowaniem zdrowych relacji z ludźmi z najbliższego otoczenia. Pani Ewa jest zarówno psychologiem, jak i psychoterapeutą. Dokłada ona wszelkich starań, aby jej pacjentom udało się odzyskać równowagę psychiczną, która jest im tak bardzo niezbędna do prawidłowego funkcjonowania. Pomaga ona im również poznać siebie. Wspiera ich w pracy nad rozwojem osobistym.

W wielu przypadkach obecne problemy mają związek z przeszłością. Czasami wyparte z umysłu wydarzenia, powracają zupełnie nieoczekiwanie, wywracając życie człowieka do góry nogami. Spotkania z psychoterapeutą mają na celu odzyskanie spokoju. To także okazja do porozmawiania o problemach, których tłumienie dało więcej złego, niż dobrego. Pacjenci mogą być spokojnie, gdyż Pani Ewa gwarantuje pełną dyskrecję oraz anonimowość.

Data dodania: 14-11-2018
O BLOGU
Źródło:
http://www.psycholog-wroclaw.info.pl/


O firmie:


Firma: Gabinet psychoterapii mgr Ewa Robak

Adres: Tęczowa 18

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 53-602

Telefon: 781 660 400

Domena: http://www.psycholog-wroclaw.info.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

TYLNABELKA.COM

Świdnica

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa

DCP Badania

Wrocław