Opis:


Z usług wypożyczalni samochodów korzysta wiele osób. Prywatni klienci najczęściej decydują się na wynajem pojazdu, aby móc codziennie dojeżdżać do pracy lub zawozić dzieci do szkoły. Korzystają z takich usług w sytuacji, gdy własny, prywatny samochód został uszkodzony i odstawiony do mechanika. Przedsiębiorcy z kolei wybierając się na ważne spotkanie biznesowe, wypożyczają samochód luksusowy lub sportowy, aby świetnie się zaprezentować i zrobić odpowiednie wrażenie. Właściciele firm bardzo często również decydują się na długoterminowy wynajem aut dostawczych. W Warszawie profesjonalne usługi w tym zakresie od wielu lat oferuje AB-Rent.

Wybór konkretnej wypożyczalni samochodów nigdy nie powinien ograniczać się tylko do obejrzenia pojazdów na stronie internetowej, zwłaszcza gdy chce się korzystać z takich usług na stałe. Należy dokładnie przeczytać regulamin wypożyczalni, sprawdzić dostępne marki pojazdów, a także dokładnie przyjrzeć się parametrom modeli aut oraz dodatkowemu wyposażeniu, które można zamówić przy wypełnianiu formularza. Bardzo ważne jest również to aby zwrócić uwagę na ubezpieczenie, ponieważ auta najczęściej posiadają tylko podstawowe ubezpieczenie OC i klient musi sam zdecydować o tym, czy będzie chciał wykupić dodatkową polisę, która będzie chroniła od niefortunnych zdarzeń na drodze.

Wszystkie pojazdy, które są dostępne na wynajem w wypożyczalni, regularnie badane są pod względem technicznym przez mechaników, aby zawsze były gotowe do jazdy i sprawne w każdej sytuacji. Klient powinien również pamiętać o tym, że niektóre wypożyczalnie pobierają kaucję wstępną, która jest zwracana na konto wraz ze zwrotem samochodu. Niektóre wypożyczalnie posiadają swoje własne warunki i czasami trzeba mieć ukończone 21 lat, a nawet mieć prawo jazdy od przynajmniej dwóch lat i jeździć bezkolizyjnie.

W wielu firmach obowiązuje również limit kilometrów, a każdy wyjazd zagraniczny należy zgłosić pracownikowi. Klient zawsze otrzymuje samochód z pełnym bakiem paliwa i jeżeli chce uniknąć dodatkowej opłaty, to powinien również go zatankować przed oddaniem, ponieważ w przeciwnym wypadku zostaną doliczone dodatkowe koszty.

O firmie:


Firma: AB-rent

Adres: Sycowska 13

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 51-319

Telefon:

Domena: https://www.ab-rent.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa

DCP Badania

Wrocław

Perfect Bust

Warszawa