Opis:


Poszukując wsparcia w zakresie automatyzacji procesu produkcji (zarówno pojedynczych segmentów, jak i całej linii wytwórczej), należy się upewnić, że wybrane rozwiązania pochodzą od sprawdzonego dostawcy, który jest w stanie dać na nie gwarancję jakości i wytrzymałości. Obecnie polecanym dystrybutorem silników napędów sterowanych z poziomu ekranu komputera jest firma AMG Zaopatrzenie Przemysłu i Automatyka, mająca swoją siedzibę w Elblągu, ale przyjmująca zamówienia od klientów z całej Polski, a nawet z zagranicy.

Kadrę tworzy grupa doświadczonych fachowców specjalizujących się w szeroko rozumianej automatyce przemysłowej. Są w stanie zaproponować personalizowane systemy dostosowane do wymagań każdej branży. Priorytetem dla pracowników jest dostarczenie rozwiązań, które mają za zadanie usprawnienie procesu produkcji przy jednoczesnym zachowaniu jakości wyrobu oraz zminimalizowanie błędów mogących powodować przestoje i generować dodatkowe koszty. 

Firma, bazując na wiedzy swojej kadry oraz na przeprowadzanej cyklicznie analizie rynkowej, udostępnia sprawdzone systemy napędowe, pochodzące od znanych marek. Polecanym rodzajem są silniki krokowe serii NEMA 23. Wybrane cechy proponowanych produktów przedstawiono online. Szczegółową specyfikację techniczną można pobrać ze strony dystrybutora lub też uzyskać potrzebne informacje poprzez formularz internetowy.

Obecnie na liście sprzedażowej można znaleźć modele MIS231 – 1,5 Nm oraz MIS232 – 2,8 Nm. Dostawca zaprasza też do kontaktu przedstawicieli biznesowych, zainteresowanych zakupem bądź poznaniem zakresu możliwości, jakie daje silnik krokowy MIS234 – 3,3 Nm. Wszystkie podane propozycje są wyposażone w nowoczesny enkoder pozwalający na stały pomiar jakości pracy poszczególnych podzespołów. Istnieje możliwość doposażenia zakupu w odpowiadający potrzebom system łączności.

Firma dysponuje rozbudowanym zapleczem. Poleca się jako wsparcie przy modernizacji linii produkcji lub też jako dostawca elementów służących do zasilania przemysłowego od podstaw, jeśli przedsiębiorca dopiero rozpoczyna działalność i chce zainwestować w wysokiej jakości rozwiązania technologiczne. Kadra świadczy doradztwo, proponując pomoc w personalizacji systemów napędów, ich montażu, daje też możliwość wcześniejszego przetestowania wybranych podzespołów.

Data dodania: 29-01-2023
O BLOGU
Źródło:
https://amgautomatyka.pl/produkt/mis23x-max-33-nm/


O firmie:


Firma: AMG Zaopatrzenie Przemysłu i Automatyka

Adres: Legionów 47C

Miejscowość: Elbląg

Kod pocztowy: 82-300

Telefon: +48 55 232 98 25

Domena: https://amgautomatyka.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

DIWOS Dorota Stomska

Olsztyn

Turbo-Centrum

Ostróda

Elbląski Park Technologiczny

Elbląg