Opis:


Jeśli zastanawiasz się, która firma poradzi sobie z wydrukowaniem wysokiego nakładu materiałów reklamowych, to z pewnością powinieneś zwrócić uwagę na ofertę producenta z Tomaszowa Mazowieckiego. To uznany wytwórca różnego rodzaju naklejek produktowych, który jest znany w całym kraju. Do tej pory udało się zrealizować wiele tysięcy zamówień dla klientów w kraju i spoza Polski. 

Do stworzenia właściwego produktu jest niezbędny projekt. Ten może zostać dostarczony w postaci gotowego pliku. Ale jego stworzenie można także zlecić do działu projektowego, który z pewnością zaproponuje kilka możliwych rozwiązań. Zlecający mogą aktywnie uczestniczyć w realizacji zlecenia, podpatrując i dokonując ewentualnych poprawek. Zadowolenie klienta jest podstawą w podjętej współpracy. 

Zakład produkcyjny jest w stanie wykonać wiele typów naklejek produktowych. Wśród nich są także etykiety samoprzylepne termotransferowe. Nadają się do dalszej aplikacji na przykład na opakowania foliowe lub papierowe. Aniflex wykonuje także wiele zleceń niestandardowych, które wymagają indywidualnego podejścia projektowego oraz technologicznego. 

Wśród najczęściej zamawianych znajdują się naklejki wykonywane techniką druku fleksograficznego. Można w niej wykorzystać maksymalnie dziesięć kolorów. Całość może być wykończona lakierem lub może być laminowana. Te działania mają wzmocnić produkt i uchronić go przed szybkim zniszczeniem. Do produkcji używa się różnych rodzajów farb, w większości uznawanych za ekologiczne. Jest tak na przykład z barwnikami stworzonymi na bazie wody.

Jeśli nie chcesz decydować się na zamówienie bez sprawdzenia możliwości firmy, to pomocny z pewnością okaże się próbnik wydruków, którzy można zamówić bezpośrednio na stronie internetowej przedsiębiorstwa. Stąd już tylko kilka kroków do tego, aby otrzymać gotowy produkt. Zostanie on dostarczony pod wskazany adres, według wytycznych ustalanych przed realizacją zamówienia. Ceny są ustalane zawsze indywidualnie i należą do najniższych na rynku. 

O firmie:


Firma: ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA

Adres: Piaskowa 138

Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

Kod pocztowy: 97-200

Telefon: (+48) 44 789 08 00

Domena: https://aniflex.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Metropolis Krzysztof Bugaj

Łódź

Mój Kot*PL

Bełchatów

SANKRA

Łódź