Opis:


Aby zapewnić odpowiedni stopień bezpieczeństwa swojej rodzinie, warto zainwestować w efektywny system zabezpieczeń. Nowoczesną opcją, coraz częściej pojawiającą się także w domach prywatnych, jest elektroniczny zamek dostępu, który można odblokować charakterystycznym brelokiem. Tego typu instalacja jest atrakcyjną alternantywą dla standardowych zamków montowanych w drzwiach, dodatkowo także można ją dostosować do własnych potrzeb i stale unowocześniać. 

Coraz więcej właścicieli posesji synchronizuje system alarmowy, w tym również otwieranie drzwi, okien czy nawet zadaszeń tarasów ze swoimi urządzeniami mobilnymi. Dzięki temu łatwo jest sterować wspomnianymi strefami z poziomu laptopa lub zwykłego telefonu komórkowego. Takie rozwiązanie daje wiele korzyści. Monitoring systemu umożliwia pełną kontrolę nad tym, co dzieje się w domu. Wszelkie próby wejścia do budynku podczas nieobecności mieszkańców są od razu zgłaszane. Nie jest już także problemem sytuacja, gdy spiesząc się rano do pracy lub szkoły, właściciel nieruchomości zastanawia się, czy na pewno zamknął drzwi lub też nie martwi się, gdy zostawił uchylone okno w sytuacji pogorszenia się pogody. Wydając polecenie za pośrednictwem odpowiedniej aplikacji w urządzeniu mobilnym, można w kilka sekund zweryfikować stan zabezpieczeń w domu, czy też je wzmocnić, w zależności od potrzeby. 

Firma Apartlock jest jednym z dostawców, który zajmuje się dystrybucją systemów zabezpieczeń oraz elementów dodatkowych, które ułatwiają ich użytkowanie. Korzystając z ich oferty, można zamówić kompletny zestaw przeznaczony do montażu, zapewniający większe bezpieczeństwo dobytku i przebywającej w środku domu lub mieszkania rodziny. 

Funkcję klucza pełni w proponowanym systemie niewielki, bez problemu mieszczący się w kieszeni czy damskiej torebce brelok Apart. Czytnik będący uzupełnieniem i sercem całego zestawu można zamontować na drzwiach wejściowych, bramie wjazdowej, małej bramce czy wejściu do garażu. Zamiast breloka dostawca poleca również elementy zczytuące karty magnetyczne.

O firmie:


Firma: ApartLock

Adres: Grunwaldzka 69

Miejscowość: Leszno

Kod pocztowy: 64-100

Telefon: 518 688 356

Domena: https://apartlock.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

FivE-biuro

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań