Opis:


Jak wiadomo, kobiety w ciąży muszą bardzo uważać na wszelkie czynniki, z jakimi mają kontakt, gdyż nawet jeśli coś nie szkodzi im, dla płodu może być bardzo groźne. Dotyczy to na przykład papierosów, alkoholu czy innych używek, ale też stosowania leków, nawet tych, po jakie w innym okresie sięga się bez żadnego zastanowienia, jak środki przeciwbólowe.

Z tego powodu kobiety starają się nie zapadać na żadne infekcje i nie narażać się na czynniki, które skutkowałyby objawami domagającymi się znoszenia za pomocą leków, nawet jeśli chodzi o takie prozaiczne przypadłości jak biegunki czy zaparcia. Oczywiście jednak nie zawsze udaje się uchronić przed chorobą, nieraz też ma się schorzenia przewlekłe, które trzeba leczyć i wówczas trzeba szukać alternatywnych, bezpieczniejszych rozwiązań.

Wbrew pozorom, jest ich kilka. Popularne jest na przykład sięganie przez ciężarne po leki przeznaczone dla małych dzieci, są one bowiem łagodne i bezpieczne. Ich wadą mogą być jednak małe dawki i przez to skuteczność za mała względem potrzeb dorosłego  człowieka. Jeszcze lepszą opcją są kuracje naturalne, na przykład stosowanie czopków propolisowych zamiast środków chemicznych na zaparcia, w dodatku zażywanych doustnie. Inną opcją jest homeopatia, która w ciąży jest bezpieczna i jak najbardziej polecana. Takie środki są przy tym w stanie pomagać na praktycznie wszelkie dolegliwości. Jest to dobra wiadomość, nie trzeba bowiem zmagać się z żadnymi przykrymi objawami tylko dlatego, że jest się w ciąży.  Oczywiście jednak nie oznacza to, że po jakiekolwiek środki można sięgać niefrasobliwie. Po pierwsze, należy je stosować  tylko kiedy jest do tego wyraźne wskazanie, czyli zachodzi taka potrzeba. Po drugie, także wyroby homeopatyczne muszą być stosowane ściśle według wskazań producenta czy lekarza.

Bogaty wybór takich produktów, mających różne formy i pomagających w bardzo wielu przypadkach, oferuje apteka homeopatyczna działająca online Apteka Urtica. Jej personel ma wiedzę na temat oferowanych środków, można też zatem skorzystać z jego porad.

O firmie:


Firma: Apteka Urtica

Adres: Królowej Jadwigi 12

Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle

Kod pocztowy: 47-232

Telefon: 571-381-182

Domena: https://www.aptekaurtica.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

AZTECH

Kędzierzyn Koźle

Blyss Sp. z o.o.

Jasienie

Nowoczesna Medycyna

Folwark