Opis:


Współcześnie coraz więcej osób przekonuje się do treningów personalnych prowadzonych pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. To ciekawe rozwiązanie dla osób, którym brakuje motywacji do regularnego ruchu oraz dla wszystkich tych, którzy nie czują się na tyle pewnie, by wykonywać ćwiczenia na własną rękę. Brak wystarczających umiejętności wiąże się z nieprawidłową postawą ciała, co niejednokrotnie prowadzi do kontuzji. Sytuacje te nie mają miejsca na zajęciach z trenerem, który na bieżąco koryguje pojawiające się błędy.

Specjaliści ci mają obszerną wiedzę nie tylko na temat ćwiczeń, ale też żywienia, którą chętnie się dzielą. Ich wsparcie jest nieocenione w przypadku osób starających się schudnąć lub wyrzeźbić sylwetkę. Każdy trening wygląda inaczej, dzięki czemu nie ma mowy o monotonii. Instruktorzy opracowują indywidualne plany dopasowane do potrzeb podopiecznych, co sprawia, że osiągają oni oczekiwane rezultaty w możliwie jak najkrótszym czasie. Trenerzy starają się podtrzymywać zapał do ćwiczeń i monitorują postępy swoich klientów.

Czasami zdarza się, że podejmowane działania nie przynoszą efektów, dlatego współpraca z trenerem może przynieść wiele dobrego. Ćwiczenia wykonywane pod okiem fachowca chronią przed bólem kręgosłupa i innych partii ciała. Podopieczni uczęszczający na takie zajęcia mają nad sobą osobę, która potrafi dostrzegać zmiany w sylwetce pojawiające się z biegiem czasu oraz motywować, gdy zapał do ćwiczeń z różnych przyczyn opadnie. Profesjonalny trening personalny w Poznaniu w konkurencyjnej cenie odbywa się w placówce Ar-Fiz.

To doskonale wyposażone miejsce, dzięki któremu można ćwiczyć we współpracy z doświadczonym i wykwalifikowanym instruktorem zapewniającym miłą atmosferę podczas wszystkich zajęć. Kieruje on swoją ofertę do osób początkujących oraz nieco bardziej zaawansowanych chcących się rozwijać. Uczy poprawnej rozgrzewki i rozciągania mięśni, co w przypadku regularnego wysiłku fizycznego jest podstawą. Częstotliwość treningów ustalana jest indywidualnie, a czas ich trwania nie przekracza najczęściej 60 minut.

Data dodania: 02-07-2021
O BLOGU
Źródło:
http://ar-fiz.com/cennik/


O firmie:


Firma: AR-FIZ

Adres: Przybyszewskiego 44A

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-101

Telefon: +48 501 484 316

Domena: http://ar-fiz.com/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

FivE-biuro

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań