Opis:


Sieci telekomunikacyjne pozwalają na przekazywanie informacji w postaci głosu, wizji i dźwięku, co sprawia, że jest to jeden z kluczowych elementów, do którego powinien mieć dostęp każdy mieszkaniec kraju. Na sieć składają się węzły oraz linie komunikacyjne. Firma Astel oferuje swoim klientom kompleksowe usługi telekomunikacyjne.

Oferta

Przedsiębiorstwo korzysta z najnowszych osiągnięć technologicznych, które gwarantują bezawaryjną pracę. Specjaliści pracujący dla firmy mogą przygotować szczegółowy projekt oraz zaplanować kolejne etapy inwestycji. Oferta zawiera montaż instalacji pionowych oraz poziomych. Warto zaznaczyć, że przedsiębiorstwo może przygotować sieć telekomunikacyjną dla budynków mieszkalnych, kompleksów handlowych, biurowców oraz wielu innych obiektów, co z pewnością zainteresuje część deweloperów.

Fachowcy wykorzystują nowoczesne światłowody, które pozwalają na błyskawiczne przesyłanie danych, dźwięku i obrazu w najwyższej jakości. Są one również odporne na zewnętrzne pole elektromagnetyczne.

Podczas spotkania z przedstawicielem firmy zleceniodawca dowie się wszystkiego na temat zakresu oferty oraz ilości czasu potrzebnego na realizację zlecenia.

Przebieg prac

Budowa sieci teletechnicznych odbywa się przy czynnej współpracy inwestora oraz innych podmiotów związanych z inwestycją. Pracownicy firmy zawsze biorą pod uwagę rozmaite czynniki, takie jak infrastruktura drogowa, która może wchodzić w kolizję ze wstępnym projektem linii telekomunikacyjnej. W takim przypadku specjaliści przygotują najlepsze rozwiązanie oraz zajmą się kwestiami prawnymi, uzyskają wszelkie wymagane pozwolenia.

Podczas instalacji światłowodów wykorzystywana jest metoda wydmuchiwania, co zapewnia poprawne umieszczenie przewodów w istniejących osłonach. Specjaliści zawsze rozmieszczają je zgodnie ze wszystkimi aktualnymi normami budowlanymi. Dzięki wzmocnionej izolacji światłowody zachowują swoje właściwości przez długi czas.

Szczegółowe informacje dotyczące świadczonych usług można znaleźć na stronie internetowej. Tam również znajdują się dane kontaktowe.

O firmie:


Firma: ASTEL

Adres: Żurawia 24a/10

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-515

Telefon: +48 502 626 984

Domena: https://www.astel24.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa