Opis:


Gdy tylko przychodzi wiosna, każdy kierowca już zaczyna wybierać odpowiedni termin, kiedy będzie mógł pojawić się w warsztacie samochodowym, aby wykonać wymianę opon. Podstawą bowiem dla zachowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym, jest wymiana opon z zimowych na letnie, gdy tylko temperatura zbliży się do 7 st. C. Niektórym osobom może wydawać się, że nie ma to żadnego znaczenia, jednak należy mieć na uwadze fakt, iż opony zimowe są wykonane z innej mieszanki gumowej niż te letnie, dlatego też inaczej zachowują się na drodze.

Wielu kierowcom zakup nowych opon wydaje się być dużym wydatkiem - a to dlatego, że opony, regularnie eksploatowane, zużywają się, i po upływie określonego czasu użytkowania, znów musimy kupować nowe. Jednakże to wcale nie oznacza, że nasz portfel mocno to odczuje, ponieważ znajdziemy miejsca, w których dobre, nowe opony kupimy całkiem niedrogo. Z pewnością dostaniemy nowe opony najtaniej w Toruniu w sprawdzonym warsztacie samochodowym takim jak Auto Serwis Kwiatowa. Wśród usług tego warsztatu znajduje się bowiem wulkanizacja, dlatego firma zapewnia swoim klientom bardzo dobry dostęp do nowych opon w różnych rozmiarach, które można kupić naprawdę tanio. Jest to krok w stronę klientów, którym zależy na najwyższej jakości przy zachowaniu niskiej ceny.

Zakup nowych opon w sprawdzonym auto serwisie ma też tę zaletę, że od razu możemy skorzystać z profesjonalnego montażu. Doświadczeni mechanicy zadbają o to, aby wymiana opon przebiegła zarówno szybko, jak i profesjonalnie. Po montażu czeka nas jeszcze:

  • ustawienie zbieżności kół
  • komputerowe wyważanie kół.

Dopiero po fachowym przeprowadzeniu tych prac wulkanizacyjnych – z wykorzystaniem profesjonalnego, nowoczesnego sprzętu, możemy być pewni, że nasze auto będzie zachowywało się na drodze jak należy, a nowe opony sprawdzą się znakomicie. Zagwarantują nam odpowiednią przyczepność do podłoża, zapewnią płynne i bezproblemowe hamowanie oraz przyspieszanie, czyli to, co jest najważniejsze dla bezpieczeństwa na drodze.

Data dodania: 16-11-2018
O BLOGU
Źródło:
http://mechanikakwiatowa.pl/noweopony.html


O firmie:


Firma: Auto Serwis Kwiatowa

Adres: Kwiatowa 83

Miejscowość: Toruń

Kod pocztowy: 87-100

Telefon: 693 661 223

Domena: http://mechanikakwiatowa.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Zwiedzaj Toruń

Toruń

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

Bydgoszcz

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

Rozgarty