Opis:


Chcąc wiedzieć, jak wiele zużywa się energii, potrzebny jest profesjonalny audyt energetyczny. Pozwala on nie tylko na optymalizację kosztów związanych z używaniem energii, ale również spełnić obowiązek ustanowiony prawnie. Od października 2016 roku obowiązuje ustawa w myśl której, część firm jest zobowiązana do przeprowadzania regularnych audytów energetycznych.

Ci, którzy muszą koniecznie zadbać o audyt energetyczny to:

  • firmy zatrudniające średniorocznie co najmniej 250 pracowników,
  • firmy mające obrót powyżej 50 mln euro.

Wykonanie samego audytu energetycznego nie jest wystarczające. Ważne jest, aby nie tylko audyt został poprawnie wykonany, a jego wyniki były szczegółowe, ale także by jego wyniki zostały przedstawione prezesowi Urzędowi Regulacji Energetyki. Co także istotne, należy pamiętać o regularnym przeprowadzaniu audyt. Audyt energetyczny powinien być wykonywany co 4 lata, to także wystarczający czas, by wprowadzić niezbędne unowocześnienia w zakresie energetyki.

Dzisiaj coraz większą rolę przykłada się do ekologii, dlatego też prawny wymóg o konieczności przeprowadzania audytów energetycznych jest jednym z objawów zwiększonej troski o środowisko naturalne. Ważne, żeby został wykonany rzetelnie, by był prawdziwym źródłem ważnych informacji.

W ofertach firm można znaleźć zarówno audyt w wersji podstawowej, jak i rozszerzonej. Niektóre z nich oferują również pomagają w uzyskaniu dofinansowania na zwiększenie efektywności energetycznej. To nie tylko kwestia marnowania pieniędzy, ale także realnego wpływu na środowisko.

Audyt energetyczny jest ważnym momentem w każdym z przedsiębiorstw. To właśnie wówczas każda z wykorzystywanych metod energetycznych jest poddawana skrupulatnej ocenie. Poza tym, dostarcza informacji o tym, jak można byłoby zmniejszyć zużycie energii w przedsiębiorstwie. Na ayming.pl znajdziesz ofertę jednej z firm, która zajmuje się audytem energetycznym. Firma Ayming specjalizuje się w profesjonalnie przeprowadzanych audytach, które dostarczają ważnych informacji na temat metod dostarczających energię w przedsiębiorstwie.

O firmie:


Firma: Ayming Polska Sp. z o.o.

Adres: Al. Jerozolimskie 63

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00--69

Telefon: +48 22 330 60 00

Domena: https://www.ayming.pl/


Oceń firmę (5 z 1 głosów)
OpinieUżytkownik Nikodem Ostrowski dodał komentarz Ocena 5
Niestety na skutek zmiany przepisów w październiku 2016 roku muszę regularnie przeprowadzać audyty energetyczne w zakładzie. Na szczęście trafiłem na dobrych specjalistów z Ayming Polska.
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14

FIRMY W OKOLICY:

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa

Przedwczesny wytrysk ranking

Warszawa