Opis:


Nieprawidłowości dotyczące obszaru miednicy mniejszej oraz dolnych dróg moczowych są dysfunkcjami, które są bardzo uciążliwe. Należą do nich bolesne miesiączki, problemy z płodnością, nietrzymanie moczu, endometrioza, a także obniżenie narządów rodnych. Tego typu zaburzenia wymagają odpowiedniego leczenia. Oferowana w klinice Baby & Mom Clinic w Warszawie terapia uroginekologiczna jest dostosowana do rodzaju problemu pacjentki. Dzięki niej można poradzić sobie z różnymi nieprawidłowościami, które występują w obrębie miednicy. 

Wykorzystuje się tu ćwiczenia, które łagodzą dolegliwości moczowo-płciowe. Specjaliści przeprowadzają wywiad z kobietą i zbierają informacje dotyczące je stanu zdrowia. Czasem koniecznie jest wykonanie dodatkowych badań diagnostycznych. Pacjentki uczone są  właściwego sposobu oddychania, poruszania się, a także rozluźniania i napinania mięśni dna macicy. Terapia manualna korzystnie wpływa na układ nerwowy. Ważna jest systematyczna praca i wykonywanie ćwiczeń w domu. Plan leczenia jest uzależnione od problemu i  rodzaju dysfunkcji, na które skarży się kobieta. 

Specjaliści zajmują się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem schorzeń związanych z nieprawidłowościami w obrębie miednicy. Pomagają pacjentkom, które zmagają się z różnymi dolegliwościami dotyczącymi układu moczowo-płciowego. Z ich pomocy mogą skorzystać także kobiety planujące ciążę oraz mamy po porodzie siłami natury lub cesarskim cięciu. Terapeuci wykorzystują nieinwazyjne metody fizjoterapii, dzięki którym mogą poprawić jakość życia pacjentek. Oferują pomoc kobietom, które zauważyły u siebie nieprawidłowości takie jak nietrzymanie moczu, obniżenie narządów miednicy mniejszej lub rozejście spojenia łonowego.

Data dodania: 17-10-2022
O BLOGU
Źródło:
https://babymomclinic.pl/terapia-uroginekologiczna/


O firmie:


Firma: Baby & Mom Clinic

Adres: Borzymowska 23

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 03-565

Telefon: 729 839 429

Domena: https://babymomclinic.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa