Opis:


Coraz bardziej wyśrubowane wymogi banków powodują, że bardzo trudno jest zaciągnąć kredyt. Dla wielu osób problemem jest też fakt, że od złożenia wniosku o takie finansowanie do otrzymania pieniędzy na konto mija wiele czasu, a przecież w niektórych sytuacjach nie można tak długo czekać. Jest to niemożliwe zwłaszcza jeśli chodzi o przedsiębiorców, ponieważ muszą oni działać bardzo dynamicznie by móc korzystać z nadarzających się okazji i odpowiadać na zmieniające się warunki na rynku. Kiedy zatem potrzeba na szybko dodatkowych pieniędzy, warto wiedzieć, gdzie można je znaleźć.

Oczywiście osoby prywatne nie mają trudno - zwykle potrzebują one niewielkich sum, na przykład na naprawę jakiegoś sprzętu czy inny niespodziewany wydatek. Firm pożyczkowych gotowych udzielać takich małych pożyczek, zwykle na krótki czas, jest w Polsce bardzo wiele, gdyż tzw. chwilówki są niezwykle popularne. Na pewno jednak nie jest to rozwiązanie dla przedsiębiorcy, między innymi z powodu proponowanych zbyt małych sum, ale też zbyt dużego oprocentowania.

Dogodną propozycję ma dla takich klientów firma Balt Credit z Warszawy, proponująca pożyczki pozabankowe przedsiębiorcom. Z jej usług można skorzystać z dowolnej sytuacji - zarówno wtedy, gdy dopiero rozkręca się biznes, jak i wówczas, gdy pragnie się go rozwijać lub też uratować przed bankructwem. Firma kieruje swoją ofertę nawet do nowo powstałych firm, od pierwszego dnia ich działalności, co jest świetną opcją na przykład dla osób, które nie otrzymały dotacji. Bardzo ważny jest też fakt, że z tego rodzaju finansowania mogą korzystać nawet podmioty zadłużone - pożyczkodawca nie sprawdza swych potencjalnych klientów w bazach dłużników, więc nie ma to dla niego znaczenia.

Data dodania: 09-01-2022
O BLOGU
Źródło:
https://baltcredit.pl/


O firmie:


Firma: Balt Credit Sp. z o. o.

Adres: Świętokrzyska 18

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-057

Telefon: +48 22 829 91 65

Domena: https://baltcredit.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa