Opis:


Osobom, które zajmują się prowadzeniem własnego biznesu związanego z dziedziną techniki i działają w międzynarodowym środowisku, w wielu przypadkach przydać się może fachowe wsparcie translatorskie. Praktyczną opcją okazać się mogą tutaj tłumaczenia specyfikacji technicznych, które pozwalają na przekazywanie kupującym, czy też współpracującym kontrahentom informacje na temat parametrów sprzedawanych lub wprowadzanych na rynek produktów. Jest to bardzo istotne, ponieważ przejrzysta komunikacja ma ogromne znaczenie w biznesie. Należy dbać o to, aby była ona czytelna dla obu stron przeprowadzanych transakcji. Zarówno wtedy, gdy działalność jest prowadzona w kraju i wiąże się z obsługiwaniem zagranicznych klientów, jak i w sytuacjach, kiedy biznes ma międzynarodowy zasięg pomoc obejmująca przygotowywanie przekładów może być bardzo praktycznym rozwiązaniem. Z pewnością warto o tym pamiętać.

Na stronie internetowej dostępnej pod adresem spectlumacz.pl osoby zainteresowane znaleźć mogą bardzo ciekawe propozycje z zakresu branży translatorskiej. Przedsiębiorstwo prowadzące wspomnianą witrynę może wiele zaoferować swoim klientom w obszarze wykonywania przekładów. W ofercie podmiotu znajdują się tłumaczenia audiowizualne, prawne, umów, uwierzytelnione, marketingowe, kart charakterystyki, regulaminów sklepów internetowych, medyczne, informatyczne, specjalistyczne, techniczne, dokumentów samochodowych, biznesowe, instrukcji obsługi oraz stron internetowych. Firma obsługuje języki takie jak na przykład:

  • duński
  • angielski
  • hiszpański
  • francuski
  • japoński
  • bułgarski
  • czeski
  • portugalski
  • szwedzki
  • norweski

Przedsiębiorstwo wykonuje również przekłady dotyczące języka niemieckiego, ukraińskiego, łotewskiego, rumuńskiego, włoskiego, litewskiego, czeskiego, białoruskiego, słowackiego, fińskiego, rosyjskiego, węgierskiego i tureckiego. Zaangażowanie podmiotu do współpracy może się okazać bardzo przydatnym rozwiązaniem dla tych, którzy zajmują się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Firma służy wsparciem również klientom indywidualnym. Przedsiębiorstwo może zaproponować bardzo atrakcyjne ceny, rozbudowane spektrum dostępnych możliwości, profesjonalne podejście do wykonywanych zadań, duże zaangażowanie, wysoką jakość obsługi klienta, kompleksowe wsparcie i fachową pomoc. Warto sprawdzić ofertę firmy.

O firmie:


Firma: Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

Adres: Konarskiego 12

Miejscowość: Rybnik

Kod pocztowy: 44-274

Telefon: 32 494 32 69

Domena: https://spectlumacz.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec

Foto Kreatywni

Częstochowa

Netpaka.eu

Lubliniec