Opis:


Sprzątanie po remoncie czy przeprowadzka wymagają odpowiedniego środka transportu, aby szybko i sprawnie przewieźć rzeczy do miejsca docelowego. W takiej sytuacji z pewnością przyda się pojemna przyczepka. Z jej pomocą można w prosty sposób pozbyć się spod domu gruzu, resztek mebli czy pozostałości po porządkach w piwnicy, odwożąc je do punktu zbiórki odpadów lub do specjalnych kontenerów recyklingowych. Jest to także idealne rozwiązanie, jeśli plac przed mieszkaniem jest niewielki i nie ma możliwości podjechania bliżej dużym samochodem dostawczym.

Metalowa obudowa przyczepy jest wystarczająco wytrzymała, żeby użyć jej do transportu ciężkich sprzętów AGD. Większość dostępnych obecnie modeli posiada specjalnie podwyższone boki, co zapobiega wypadnięciu zawartości podczas jazdy (docenią to z pewnością osoby, które chcą wywieźć na złom drobnicę lub też lekkie fragmenty pozostałe po aranżacji wnętrz, mogące łatwo zsunąć się i wypaść przy gwałtowniejszym ruszaniu lub hamowaniu). 

Użyteczność przyczepy nie budzi zastrzeżeń. Jej jedynym mankamentem jest cena. Koszt nabycia takiego wyposażenia może poważnie zaciążyć na domowym budżecie, zwłaszcza jeśli jest  on i tak nadwyrężony remontem lub przeprowadzką. W takiej sytuacji znacznie tańszym rozwiązaniem jest wypożyczenie. Wypożyczalnię przyczep prowadzi firma Blyss Sp. z o. o. Jej kadra zaprasza do zapoznania się z dostępnymi na stronie blyss.pl wersjami przeznaczonymi do ajencji. Gwarantuje, że wszystkie proponowane modele są w pełni sprawne i na bieżąco serwisowane. W ofercie można znaleźć także lawety do przewozu pojazdów cztero- i dwukołowych, pozwalające na transport przede wszystkim aut osobowych, których masa nie przekracza 2 ton. Wynajem umożliwia przewiezienie samochodu do mechanika, jeśli właściciel ma problem z jego uruchomieniem. 

Warto pamiętać, że poruszanie się po drogach szybkiego ruchu z lawetą lub przyczepą o znacznej ładowności wymaga odpowiedniego wpisu w dowodzie rejestracyjnym oraz ukończenia specjalnego kursu. W przypadku ajencji osoba wynajmująca otrzymuje dokumenty poświadczające rejestrację wybranego modelu przyczepy w wydziale komunikacyjnym oraz informacje o uiszczeniu obowiązkowego ubezpieczenia. W zestawie klient dostaje też komplet pasów zabezpieczających, pozwalających na bezpieczny przewóz rzeczy.

Data dodania: 17-10-2022
O BLOGU
Źródło:
https://blyss.pl/


O firmie:


Firma: Blyss Sp. z o.o.

Adres: Opolska 28a

Miejscowość: Jasienie

Kod pocztowy: 46-280

Telefon: 77 416 21 21

Domena: https://blyss.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

AZTECH

Kędzierzyn Koźle

Apteka Urtica

Kędzierzyn-Koźle

Nowoczesna Medycyna

Folwark