Opis:


Badania dowiodły, że osoby zadbane o ładnym, zdrowym wyglądzie lepiej radzą sobie w życiu. Przypisuje się im wiele pozytywnych cech i darzy zaufaniem. Co prawda wygląd nie powinien być jedynym kryterium w ocenie człowieka, gdyż jest ono bardzo subiektywne, jednak, jak stwierdzili naukowcy jest ono bardzo istotne. Osoba zadbana, świadoma tego, że ładnie wygląda, jest pewniejsza siebie i częściej zdobywa to, na czym jej zależy.

Aby poczuć się lepiej i zadbać o swój image można skorzystać z wielu zabiegów w gabinetach kosmetycznych, które mogą być pomocne w uzyskaniu zadowalającego wyglądu. Na stronie klinikagoclaw.pl dostępna jest placówka wykonująca w Warszawie zabieg galwanizacji. Wykonany przez specjalistę może poprawić kondycję naskórka zniszczonego nie tylko brakiem odpowiedniej pielęgnacji, ale również stanami chorobowymi. 

Procedura ta sprawdza się zarówno w kosmetologii, jak i w fizjoterapii i polega na wywołaniu skurczu mięśni szkieletowych poprzez prąd przepływający pomiędzy dwiema elektrodami umieszczonymi na ciele osoby poddającej się zabiegowi. Może być pomocna w przywracaniu napięcia naskórka oraz w redukcji cellulitu czy rozstępów. Sesje trwają zaledwie 10 minut, a częstotliwość ich wykonywania uzależniona jest od indywidualnych wskazań od kosmetologa.

Wyróżnia się dwa rodzaje galwanizacji, anodową i katodową. Wskazaniem do wykonania pierwszej techniki m.in. są:

  • trądzik różowaty,
  • rozszerzone pory,
  • przetłuszczająca się skóra z rozszerzonymi porami.

Jeśli osoba zgłaszająca się do gabinetu ma problem z nieładnym, szarym kolorytem skóry, śladami po odmrożeniach, niedotlenieniem skóry czy obrzękami, może poddać się zabiegowi katodowemu.

Należy pamięć, że istnieje wiele przeciwwskazań dyskwalifikujących, o których więcej na stronie kliniki. 

O firmie:


Firma: BM Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

Adres: Jana Nowaka Jeziorańskiego 8

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 03-984

Telefon: 501374437

Domena: https://klinikagoclaw.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa