Opis:


Na stronie dostępnej pod adresem bmwsklep.pl została przedstawiona oferta oryginalnych części i akcesoriów samochodowych oraz motocyklowych pochodzących od niemieckiego producenta BMW. Niemal każdy pasjonat motoryzacji jest w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie lub też bliskich. Warto podkreślić, że sprzedawca proponuje wiele ciekawych pomysłów na prezent dla miłośników marki BMW. Ponadto w asortymencie dostępne są zabawki i mini pojazdy dla najmłodszych, mowa tutaj głównie o autkach zdalnie sterowanych i samochodach oraz motocyklach na akumulator.

Oryginalne części zamienne BMW

Największą część proponowanej oferty stanowią oczywiście akcesoria zewnętrzne i wewnętrzne do pojazdów znanego producenta. Na szczególną uwagę zasługują unikatowe końcówki wydechu BMW, które charakteryzują się niepowtarzalnym designem oraz wysokim poziomiem trwałości i wytrzymałości. Elementy układu wydechowego zostały wykonane z m.in. tytanu, chromu oraz karbonu. W razie problemów z dopasowaniem końcówek do określonego modelu najlepiej zwrócić się o pomoc do obsługi sklepu. Produkty są wykonywane na indywidualne zamówienie w przeciągu 7 dni roboczych. 

Z oferty sklepu online korzystają zarówno osoby prywatne, jak również właściciele zakładów mechanicznych czy firm wykonujących tuningi pojazdów marki BMW. Na firmowej stronie można znaleźć części zamienne i dodatkowe akcesoria tuningowe z następujących kategorii produktowych:

  • akcesoria M Performance (m.in. nadwozie i aerodynamika, koła i felgi, hamulce, wyposażenie wnętrza),
  • akcesoria zewnętrzne (m.in. zawieszenie, hamulce, światła, wycieraczki),
  • akcesoria wewnętrzne (m.in. dywaniki samochodowe, listwy progowe, osłony foteli, oświetlenie wnętrza, maty do bagażnika),
  • koła samochodowe (letnie i zimowe),
  • bagażniki dachowe i systemy transportowe,
  • zapachy samochodowe (m.in. Balancing Amber, Energizing Tonic, Sparkling Raindrops),
  • kosmetyki samochodowe (pojedyczne lub w formie zestawów prezentowych),
  • bezpieczeństwo i akcesoria awaryjne (prostownik do akumulatora, szkło ochronne na wyświetlacz dotykowy, apteczka pierwszej pomocy z logo BMW, trójkąt ostrzegawczy, zestaw mobilny do naprawy opony, kamizelki odblaskowe),
  • płyny i oleje (m.in. dodatek do paliwa, olej silnikowy),
  • akcesoria dla pojazdów elektrycznych i hybryd (m.in. stacje ładowania, dywaniki wodoodporne).

O firmie:


Firma: BMWsklep.pl

Adres: Obornicka 235

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-650

Telefon: 515148839

Domena: https://bmwsklep.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

FivE-biuro

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań