Opis:


Bradex.pl to miejsce, gdzie mogą Państwo nabyć fantastyczne blaty kamienne w Warszawie. Rozwiązanie aranżacyjne, które najczęściej spotykane są w kuchniach, oparte są o różnego rodzaju laminowane płyty, a także tworzywa sztuczne. Niestety, wysoki poziom imitacji kamienia dotyczy jedynie walorów wizualnych. Po bliższym zapoznaniu się z materiałami tego typu okazuje się, że oferowane właściwości nie są nawet zbliżone, do tych, jakie można spotkać w realizacjach firmy Bradex.

Kamień naturalny to przede wszystkim odporność na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, która jest, mówiąc bez specjalnej przesady, wieczna. Pozostałe zalety to bardzo prosta konserwacja, brak reakcyjności i wsiąkania płynów i materiału organicznego, a także walory estetyczne. Otóż nie tylko od strony wytrzymałościowej, blaty są ponadczasowe. Takie samo jest również wzornictwo. Wystarczy tylko szybki przegląd architektury na przestrzeni wieków, by zobaczyć, że z takiego podejścia korzystano już w Starożytności.

Oferta producenta obejmuje blaty z litego, naturalnego kamienia, a najczęściej wykorzystywane gatunki, to:

  • granity - najtwardszy i najmocniejszy kamień, występujący w środowisku w takich kolorach, jak żółty, brązowy, czerwony, zielony, czarny, niebieski, szary,
  • marmury - nieco delikatniejsze niż granity, jednak niesłychanie imponujące, chociażby za sprawą polerowania na lustrzany połysk, a dzięki specjalistycznej wiedzy pracowników firmy, odpowiednio zaimpregnowane; można spotkać je w odcieniach: bieli, żółci, szarości, czerni, beżu, czerwieni, zieleni,
  • kwarcyty - dzięki tendencji do refleksów świetlnych, nadają wnętrzu efekt szklistej, kryształowej powierzchni, nawet bez polerowania; charakteryzują się w miarę jednolitym kolorem, z palety takich odcieni, jak: beżowy, brązowy, szary, grafitowy, biały, niebieski, żółty czerwony, kremowy.

Materiał pochodzi z polskich i zagranicznych kamieniołomów.  Dzięki bardzo dużej różnorodności występowania owych kamieni w naturze klienci mogą liczyć na imponującą realizację w szerokiej palcie barw, odcieni i deseni.

Data dodania: 11-01-2019
O BLOGU
Źródło:
http://bradex.pl/kamienie-na-specjalne-zamowienie/


O firmie:


Firma: BRADEX s.c.

Adres: Grójecka 4

Miejscowość: Nowe Grobice

Kod pocztowy: 05-650

Telefon: +48 661 42 22

Domena: http://bradex.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa