Opis:


Pragnąc zbudować dom, warto do tego celu zatrudnić firmę, świadczącą kompleksowe usługi budowlane. Można też skorzystać z możliwości, jaką stwarza przedsiębiorstwo ze strony budownictwomoniuszko.com mające swoją siedzibę w Tarnowie Podgórnym. Sprzedaż domów w stanie surowym lub deweloperskim to jeden z elementów jego szerokiej działalności.

Zakup działki, wystąpienie o pozwolenie na budowę i wszystkie inne formalności trwają dość długo, a wspomniana firma wszystko ma już załatwione, więc, decydując się na takie rozwiązanie, nowym domem można się cieszyć w krótkim czasie. Cena nieruchomości zależy od wielu czynników, na które składają się między innymi:

  • wielkość powierzchni działki,
  • wielkość domu,
  • jego położenie.

Przedsiębiorstwo to gwarantuje, że może przeprowadzić daleko idące zmiany w projekcie, aby dostosować go do oczekiwań nabywcy. Od lat współpracuje z najlepszymi fachowcami i podwykonawcami, których usługi są na najwyższym poziomie.

Sprzedawane przez tę firmę domy są funkcjonalne i wygodne. Tworzone z najlepszych na rynku materiałów, gwarantują wieloletnie bezproblemowe użytkowanie. Cechują się też solidnymi, podwójnymi ścianami z przemyślaną izolacją, zatem łatwo będzie ogrzać taki dom. Są to budynki najwyższej jakości adaptowane do potrzeb klienta. Na podanej stronie można znaleźć niektóre dotychczasowe realizacje, aby potencjalni nabywcy mogli się z nimi zapoznać i ocenić, czy taki dom by ich zadowolił.

To tylko jedna z ofert tej firmy, ponieważ ma ona też w usługach budowę domów pod klucz na zlecenie inwestora. Wykona to rzetelnie nawet łącznie z aranżacją wnętrz, ponieważ zatrudnia własnego projektanta. Wszechstronność tego przedsiębiorstwa pozwala mieć pewność, że wszystkie prace zostaną przeprowadzone zgodnie ze sztuką i w najwyższej jakości. Wieloletnie istnienie w branży sprawiło, że ma ono także wiele kontaktów handlowych z najlepszymi sprzedawcami materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Jest to firma rodzinna działająca od dawna i dbająca o to, aby cały czas być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w branży. Buduje szybko, solidnie i terminowo, dlatego warto rozważyć jej ofertę.

O firmie:


Firma: Budownictwo Moniuszko

Adres: Obornicka 117

Miejscowość: Suchy Las

Kod pocztowy: 62-002

Telefon: 668-408-767

Domena: https://budownictwomoniuszko.com


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

FivE-biuro

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań