Opis:


Rodzinna firma ze strony melioracje.net od lat służy klientom prywatnym i instytucjonalnym rozmaitymi usługami związanymi z regulacją przepływu wód podskórnych i podziemnych. Chętnie podejmuje się wykonywania stałych zadań, ale wykonuje też jednorazowe prace zlecone. Stosunkowo często zdarza mu się budować sieci drenażowe regulujące warunki wodne na polach uprawnych, ale podejmuje się też wykonania dużych projektów, takich jak umocnienie zagrożonych ciekami wodnymi czy bliskością akwenów skarp.

Na wielu terenach, gdzie okresowo występują braki wody, buduje się zbiorniki retencyjne i wspomniane przedsiębiorstwo chętnie bierze udział w takich projektach. Podejmując się wykonania takich prac, zawsze szuka optymalnych rozwiązań, które pozwolą na kontrolowanie stanu wód i zabezpieczenie danego obszaru przed suszą dzięki magazynowaniu nadmiaru wód opadowych, mogących posłużyć do podlewania upraw. Każdy teren jest inny i wymaga najpierw stworzenia indywidualnego projektu zlewiska takiej wielkości, jakiego zażyczy sobie inwestor.

Właściciele terenów zalewowych również zlecają tej firmie wykonanie takich zlewisk, aby chronić mieszkającą tam ludność przed powodziami. Budowane przez nią zbiorniki wodne służą też elektrowniom i zakładom produkcyjnym potrzebującym wody na przykład do chłodzenia urządzeń. Powierzając tej firmie budowę zlewiska do dowolnych celów, można mieć pewność, że będzie ono miało niezawodną i trwałą konstrukcję, a także będzie ono skuteczne. Budowane obiekty dzieli się ze względu na przeznaczenie na:

  • wyrównawcze, 
  • przepływowe,
  • suche,
  • przeciwpożarowe.

Przedsiębiorstwo z linku dysponuje zarówno świetnie wykształconą i doświadczoną załogą, jak i odpowiednim sprzętem, aby podjąć się budowy każdego z nich, dobierając odpowiednie rozwiązania w zależności od zastanych warunków. Dzięki ich powstaniu można nie tylko zabezpieczyć wodę dla upraw i elektrowni, ale też utrzymać żeglugę na rzekach i wspomóc rozwój turystyki, która dla wielu obszarów jest gospodarczo bardzo istotna. 

Nosząc się zatem z zamiarem budowy zbiornika na dowolny cel, warto zapamiętać nazwę tego przedsiębiorstwa i skorzystać z jego profesjonalnych usług.

O firmie:


Firma: Creek Melioracje Marek Ruczaj

Adres: Czyże 19

Miejscowość: Czyże

Kod pocztowy: 17-207

Telefon: 534 160 160

Domena: https://www.melioracje.net/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Kolmat

Rospuda

Master Dawid Kaczyński

Zambrów

Adwokat Mirosław Dęmski

Augustów