Opis:


Papier jest uznawany za jeden z najbardziej ekologicznych materiałów. Może być on ponownie wykorzystany, a jego rozkład zajmuje o wiele mniej niż na przykład rozkład plastiku. Szukając wyrobów powstałych z papieru pochodzącego z makulatury, warto sprawdzić ofertę opisaną na stronie internetowej czppremium.pl. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją wyposażenia przeznaczonego do hoteli i restauracji, takiego jak biały ręcznik papierowy ZZ.

Produkt odznacza się wysoką chłonnością, dzięki czemu doskonale sprawdza się w każdym zastosowaniu. Jego nazwa pochodzi od sposobu ułożenia poszczególnych warstw, które nakładają się na siebie, tworząc tym samym literę Z. Papier jest od razu ułożony w odpowiednie stosy. Jedno opakowanie składa się z 4000 warstw. Do wyboru są ręczniki nie tylko w białym, ale również szarym lub zielonym kolorze.  Produkty mogą być wykonane z makulatury, ale również z masy celulozowej.  Cały asortyment od tego producenta otrzymał niezbędne atesty bezpieczeństwa, które potwierdzają możliwość jego stosowania również przez osoby o wrażliwej skórze bądź cierpiące na różnego rodzaju alergie.

Podmiot ma wieloletnie doświadczenie na rynku. Działa bez pośredników, dzięki czemu jest w stanie zapewnić korzystne warunki cenowe. Współpracuje z klientami hurtowymi i detalicznymi z całej Unii Europejskiej. Warto zapoznać się z innymi produktami w ofercie, wśród których znajduje się między innymi papier toaletowy, papier dla piskląt, ręczniki kuchenne oraz tzw. jumbo rolle. W razie pytań co do właściwości produktu wystarczy skontaktować się z przedstawicielami firmy. Z chęcią udzielą oni odpowiedniego doradztwa, bazując na swojej szerokiej wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniu branży.

Data dodania: 04-01-2023
O BLOGU
Źródło:
https://czppremium.pl/reczniki-zz/


O firmie:


Firma: CZP Premium Mariusz Szefler

Adres: Białkowo 39A

Miejscowość: Golub-Dobrzyń

Kod pocztowy: 87-400

Telefon: 607 042 741

Domena: https://czppremium.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Auto Serwis Kwiatowa

Toruń

Zwiedzaj Toruń

Toruń

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

Bydgoszcz