Opis:


Są ubrania uszyte z takich materiałów, których nie wolno prać w wodzie, trzeba je koniecznie oddać do pralni chemicznej. Do takich materiałów można zaliczyć, np. niektóre rodzaje wełny, jedwab czy inne materiały, które podczas prania wodnego bardzo się gniotą czy też kurczą. Wiele osób często jednak boi się o swoje ciuchy oraz inne rzeczy, zwłaszcza te bardzo delikatne i drogie, myśląc, że może im się coś stać podczas prania chemicznego. Zupełnie niepotrzebnie, gdyż eko pralnia na warszawskiej Woli działa profesjonalnie i doskonale zna się na doborze optymalnych warunków prania i czyszczenia, uwzględniając składy tkanin i dobierając:

  • odpowiednie temperatury
  • odpowiednie środki piorące
  • właściwy program prania.

Zresztą jest wiele takich rzeczy, jak dywany, skóry naturalne, firany czy zasłony, które też mają zalecenie prania chemicznego. Dlatego też nie trzeba się obawiać, oddając rzeczy do ekologicznej pralni. Pracują tam doświadczeni fachowcy, którzy swoje obowiązki wykonują z wielką starannością. W ekologicznej pralni czyszczenie tkanin jest bezpieczne, gdyż do czyszczenia używa się tylko bezpiecznych i skutecznych środków, które nie szkodzą, ani tkaninom, ani ich użytkownikom.

Zaglądając na dandys.waw.pl, można się dowiedzieć, jakie inne usługi ma w swojej ofercie owa pralnia, to nie tylko pranie i czyszczenie delikatnej odzieży, skór naturalnych czy dywanów, ale także:

  1. Impregnowanie materiałów, które powodują, że kurtki i inne ubrania nie przemakają i są odporne na wilgoć.
  2. Specjalna ochrona ubrań przed gnieceniem i zabrudzeniami, konserwacja taka umożliwia dużo dłuższe użytkowanie takich rzeczy.

Rekomendowana firma Dandys działa na rynku już od trzydziestu lat, cały czas podnosząc jakość swych usług i poszerzając katalog tych usług. Co ważne firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i różne firmy oraz instytucje, oferując najnowocześniejsze metody czyszczenia i innowacyjne środki czystości. Firma wyróżnia się na tle innych podobnych firm nie tylko konkurencyjnymi cenami, ale także krótkimi terminami realizacji zleceń oraz dotrzymywaniem terminów.

Data dodania: 24-01-2019
O BLOGU
Źródło:
https://www.dandys.waw.pl/pralnia-chemiczna.html


O firmie:


Firma: DANDYS

Adres: Obozowa 41

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01--16

Telefon: 604056512

Domena: https://www.dandys.waw.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa