Opis:


Braki w uzębieniu, a także poważne z nim problemy, często wiążą się z koniecznością założenia licówek. Należy zwrócić uwagę na to, aby były one wykonane z wysokiej jakości materiałów. Tylko wówczas można mieć pewność co do tego, że będą one służyły w sposób niezawodny przez długi czas. Żeby dowiedzieć się więcej, należy przejść na wskazany adres: dentico.eu. Ten gabinet dentystyczny oferuje licówki w Gdańsku wykonane ze sprawdzonych tworzyw takich jak cyrkon.

Czym jest cyrkon?

Cyrkon to materiał stosowany w stomatologii już od ponad dwudziestu lat. Wszystko dzięki właściwościom, jakie posiada, a należy do nich odporność na uszkodzenia, w tym uderzenia, działanie kwasów i innych szkodliwych czynników. W ten sposób pacjent może cieszyć się pięknym uśmiechem przez jak najdłuższy czas. Profesjonalne gabinety dentystyczne są w stanie okazać swoim klientom odpowiednie dokumenty, które potwierdzają oryginalność stosowanych materiałów. W ten sposób można mieć pewność, że dane miejsce rzeczywiście korzysta z odpowiednich, wysokojakościowych rozwiązań. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na protezy wykonane z cyrkonu? Oto pozostałe zalety stosowania tego materiału w stomatologii:

  • indywidualny dobór koloru uzębienia,
  • brak jakichkolwiek metalowych części,
  • dobre właściwości biologiczne,
  • brak ciemnych krawędzi,
  • wieloletnia wytrzymałość.

Żeby przekonać się o tym, czym odznacza się stosowanie cyrkonu w protetyce, warto zapoznać się z dotychczas wykonanymi zabiegami w postaci założenia cyrkonowych licówek. Stosowanie tego materiału jest w pełni przyjazne dla człowieka i nie prowadzi do powstania żadnych alergii. Przed zdecydowaniem się na taki zabieg, konieczna jest konsultacja ze stomatologiem. Chcąc znaleźć odpowiedniego dentystę, należy przede wszystkim sprawdzić recenzje, jakie zostały wystawione przez innych użytkowników, a także zweryfikować ofertę. Do tego istotne jest wieloletnie doświadczenie w branży oraz pracownicy dysponujący wiedzą i umiejętnościami w różnych dziedzinach stomatologii.

Data dodania: 19-09-2020
O BLOGU
Źródło:
https://www.dentico.eu/nasze-uslugi/korony-i-mosty/


O firmie:


Firma: DentiCo

Adres: Kołobrzeska 5

Miejscowość: Gdańsk

Kod pocztowy: 80-390

Telefon: +48 58 557 77 77

Domena: https://www.dentico.eu/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

Tczew

APE-LP

Gdańsk

DOWAN Sp. z o.o.

Gdańsk