Opis:


Wszystkie osoby posiadające bazy klientów z danymi osobowymi, stają się automatycznie ich administratorami. Oznacza to, że są zobowiązani do przestrzegania przepisów RODO oraz zgłoszenia się do Inspektora Danych Osobowych. Zadanie to może wykonać albo przedsiębiorca, albo zewnętrzna firma, z jaką współpracuje. Tego typu outsourcing zyskuje na uznaniu, ponieważ dzięki niemu osoby prowadzące działalności, mają pewność, że działają zgodnie z prawem. Złamanie przepisów wiąże się z ryzykiem surowych kar finansowych.

Co więc zrobić, by działać legalnie? Niektórzy sugerują rozpoczęcie współpracy z Direction, czyli przedsiębiorstwem, dla którego ochrona danych we Wrocławiu nie ma żadnych tajemnic. Proponuje ono szkolenia pełne merytorycznej wiedzy, które trwają kilka godzin. Prowadzą je specjaliści z bogatą wiedzą, którzy przekazują informacje w sposób ciekawy i zrozumiały. Podczas spotkania wyjaśniane są rozmaite aspekty nowego prawa oraz obalane mity, spotykane na internetowych forach. Szkolenia te chronią przed nieprawidłowym zastosowaniem się do wytycznych, co zwiększałoby prawdopodobieństwo występowania częstszych kontroli.

Szkoleniowcy z tej firmy przygotują właścicieli firm w taki sposób, by dane, jakimi operują, były odpowiednio chronione na wszystkich etapach ich przetwarzania. Na zajęciach kursanci poznają wiedzę praktyczną i teoretyczną z zakresu posługiwania się danymi. Dowiadują się o warunkach niezbędnych do ich przetwarzania oraz o prawach osób, które powierzają firmom informacje o sobie. Szkolenie to oferowane jest przedstawicielom rozmaitych branż.

Szkolenia te są potrzebne, ponieważ zwiększają świadomość odbiorców na temat tego, jak istotne jest przestrzeganie przez nich zasad bezpieczeństwa. Nieznajomość przepisów może grozić bowiem odpowiedzialnością cywilną, administracyjną, karną oraz dyscyplinarną. Podczas spotkań uczestnicy dowiadują się, czym dokładnie są dane osobowe oraz wrażliwe i w jakich przypadkach można  je przetwarzać. Poznają również zabezpieczenia, chroniące przed dostaniem się ich w ręce osób niepowołanych.

O firmie:


Firma: Direction s.c.

Adres: 16B

Miejscowość: Gajnik

Kod pocztowy: 57-530

Telefon: 697888954

Domena: https://www.e-direction.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa

DCP Badania

Wrocław

Perfect Bust

Warszawa