Opis:


Firma DiveMarket.pl to miejsce, gdzie można zapoznać się z rozbudowanym katalogiem produktowym obejmującym kompletne wyposażenie do nurkowania od czołowych polskich oraz zagranicznych marek. Przedsiębiorstwo niezmiennie cieszy się zaufaniem zarówno amatorów, jak i najbardziej wymagających profesjonalistów. Dokłada wszelkich starań, by sprzęt dostępny za jej pośrednictwem można było kupić w możliwe jak najbardziej przystępnej cenie. Do tego dochodzi fachowe doradztwo i pełne wsparcie na każdym etapie procesu zakupowego ze strony doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Katalog produktowy jest rozbudowany. Można w nim znaleźć między innymi płetwy basenowe, czyli podstawowy element wyposażenia wykorzystywany do treningu w basenie, a następnie snorkelingu (pływanie po powierzchni z maską i fajką). Zakłada się je zwykle na gołą stopę lub w skarpecie. Wyróżniają się krótką konstrukcją, w której pióro połączone jest z kaloszem. Warto podkreślić, że takie rozwiązanie wymaga dużej siły podczas użytkowania, w związku z czym polecane jest bardziej doświadczonym użytkownikom. Specyficzna budowa sprawia, że modele tej klasy, mimo że sprawdzają się także w ciepłych wodach, są najczęściej wykorzystywane w rekreacyjnych, niezbyt wymagających eskapadach.

Na asortyment składają się dziesiątki modeli zróżnicowanych pod względem twardości pióra oraz rozmiaru. Podczas gdy bardziej miękkie i giętkie są wykorzystywane przy powierzchni i na niewielkich głębokościach, a tym samym polecane początkującym, twardsze i większe to odpowiedź na potrzeby zaawansowanych nurków. Niezależnie od preferencji klienci mogą liczyć na wysoką jakość wykonania gwarantowaną przez czołowe marki, w tym TUSA czy Atomic Aquatics.

Data dodania: 11-02-2022
O BLOGU
Źródło:
https://divemarket.pl/pletwy-kaloszowe


O firmie:


Firma: Divemarket.pl

Adres: Arrasowa 13

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01-981

Telefon: 575 440 545

Domena: https://divemarket.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa