Opis:


Ogromne ekrany smartfonów są zarówno ich główną zaletą, jak i wadą. Ekran jest delikatny, łatwo go uszkodzić, dlatego też nowoczesne telefony częściej ulegają zniszczeniu. Jednocześnie zaawansowany, rozbudowany system elektroniczny, skomplikowane oprogramowanie może być przyczyną kolejnych problemów. Warto o tym pamiętać i w razie wystąpienia awarii udać się do sprawdzonego fachowca, który dysponuje odpowiednimi narzędziami i częściami zamiennymi. W Poznaniu działa serwis telefonów prowadzony przez firmę E-Masters.

Profesjonalny serwis smartfonów

Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu usuwania usterek mechanicznych oraz awarii oprogramowania. Poza telefonami serwis podejmuje się również naprawy laptopów i tabletów. Fachowcy przyjmują sprzęt producentów takich jak Motorola, Huawei, Asus, Xiaomi, HTC, LG, Nokia, Sony, Apple czy Samsung.

Przedsiębiorstwo od lat zajmuje się naprawami telefonów komórkowych, więc klient może liczyć na fachowe doradztwo i usługi na najwyższym poziomie. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że diagnostyka i wycena jest bezpłatna, co z pewnością stanowi ważną informację dla wielu osób.

Usługa obejmuje:

  • wymianę pękniętej szybki,

  • usuwanie skutków zalania lub zamoczenia telefonu,

  • naprawę złącz systemowych, USB, systemu ładowania,

  • wymianę układów elektronicznych na płycie głównej,

  • odtworzenie uszkodzonych ścieżek połączeń na płycie głównej,

  • wymianę lub naprawę głośnika i mikrofonu,

  • usunięcie simlocka ze smartfona i modelu internetowego,

  • konfigurację usług sieci komórkowej,

  • wgranie nowego oprogramowania (po okresie gwarancyjnym).

Należy podkreślić, że niekiedy uszkodzenie telefonu jest niemożliwe do naprawy lub jest nieopłacalne. Czasem koszt naprawy przewyższa wartość telefonu. W takim przypadku serwis oferuje profesjonalne ściągnięcie danych z urządzenia (zdjęcia, dokumenty, hasła).

W celu poznania szczegółów oferty warto skontaktować się z przedstawicielem serwisu lub odwiedzić stronę internetową. Tam znajdują się dane kontaktowe oraz orientacyjny cennik. Warto oddać swój telefon w ręce specjalistów, którzy szybko i fachowo przeprowadzą wszystkie naprawy.

O firmie:


Firma: e-masters.pl

Adres: Głogowska 165

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-126

Telefon: 61 83 01 083

Domena: https://e-masters.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

FivE-biuro

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań