Opis:


Przedsiębiorstwo Ebordi to poznańska hurtownia artykułów cieszących się dużą popularnością między innymi wśród przedstawicieli branży e-commerce, którzy każdego dnia wysyłają dużą liczbę paczek do klientów z różnych regionów Polski. Firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku dokłada wszelkich starań, aby zagwarantować atrakcyjny stosunek ceny do jakości dostępnych w asortymencie wyrobów.

Jedną z propozycji sprzedawcy jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych taśma dwustronna włókninowa, która cechuje się delikatną strukturą. Starannie przemyślana konstrukcja sprawia, że można z łatwością urywać ją rękoma, bez używania dodatkowych narzędzi. Do wyboru są także warianty piankowe, foliowe oraz akrylowe. Ponadto sklep online ma do zaoferowania specjalistyczne artykuły do mocowania dywanów i wykładzin oraz banerów i materiałów reklamowych. Poszczególne wersje są zróżnicowane pod względem parametrów technicznych, więc klient może zrealizować zakup dopasowany do swoich indywidualnych preferencji i potrzeb.

Oferta sklepu internetowego obejmuje poręczne i łatwe w użytkowaniu aplikatory do taśm pakowych, gdzie czemu można znacznie przyspieszyć proces pakowania różnego rodzaju towarów na przykład w kartony. Do wyboru są także wykonane z wytrzymałych materiałów dyspensery do folii stretch. Wśród propozycji dostępne są zarówno modele ręczne, jak i elektroniczne.

Powyższy sklep oferuje również wysokiej klasy folie ręczne i maszynowe znajdujące zastosowanie w codziennej pracy firm logistycznych, produkcyjnych i handlowych. W dni robocze zamówienia realizowane są w ciągu 24 godzin od otrzymania potwierdzenia zakupu od klienta. Za towar można zapłacić przelewem lub za pobraniem.

O firmie:


Firma: Ebordi s.c.

Adres: Poznańska 3

Miejscowość: Gądki

Kod pocztowy: 62-023

Telefon: 666 232 457

Domena: https://ebordi.pl/






Oceń firmę (0 z 0 głosów)




Opinie



Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

FivE-biuro

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań