Opis:


Przedsiębiorstwo opisane na stronie internetowej eccofresh.pl zapewnia swoim klientom kompleksowe i profesjonalne usługi sprzątające. Są one skierowane przede wszystkim do osób zamieszkujących województwo pomorskie. W ofercie znajduje się sprzątanie mieszkań, obiektów przemysłowych, biurowców, a także części wspólnych budynków, które należą do wspólnot mieszkaniowych. Firma dba o zdrowie swoich odbiorców, dlatego korzysta z ekologicznych i sprawdzonych środków czyszczących. Są one bezpieczne dla ludzi oraz dla środowiska naturalnego. Do tego wykorzystuje nowoczesny sprzęt od uznanych producentów, takich jak niemiecka firma Karcher. Profesjonalne wyposażenie zapewnia efektywność, a także terminowe wykonanie zleconych prac. Firma sprzątająca w Gdańsku zatrudnia osoby z doświadczeniem na podobnych stanowiskach, a także wysoce zaangażowanych w wykonywanie wszystkich swoich obowiązków.

W zakresie sprzątania mieszkań i domów oferowane są takie usługi jak czyszczenie podłóg, ścian, odkurzanie, pranie dywanów, mycie okien oraz usuwanie kurzu i zabrudzeń z powierzchni mebli. Z oferty można skorzystać w sposób jednorazowy lub też zlecić cykliczne wykonywanie usługi. Każde zlecenie jest wyceniane w indywidualny sposób, aby zapewnić klientom ceny adekwatne do przeprowadzonych prac.

Wykonawca zajmuje się także sprzątaniem w biurowcach. Na zlecenie klienta usługa może zostać przeprowadzona w dogodnej dla niego porze, na przykład w godzinach wieczornych lub w weekendy. W ramach sprzątania biur wykonywane są usługi związane z bezpiecznym czyszczeniem sprzętu komputerowego, dezynfekcją biurek oraz odkurzaniem i czyszczeniem podłóg. Przedsiębiorstwo podejmuje się także czyszczenia obiektów po pożarze, stosując na przykład suchy lód do usuwania nawet największych zabrudzeń ze ścian i okien. Dodatkowo przeprowadzane jest ozonowanie pomieszczeń, które pozwala na szybkie usunięcie toksyn, a także nieprzyjemnych zapachów. Więcej szczegółów na temat oferty znajduje się pod wskazanym wcześniej adresem.

Data dodania: 27-05-2021
O BLOGU
Źródło:
http://eccofresh.pl/


O firmie:


Firma: ECCO FRESH

Adres: Morelowa 1

Miejscowość: Pierwoszyno

Kod pocztowy: 81-198

Telefon: 516789149

Domena: http://eccofresh.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

Tczew

APE-LP

Gdańsk

DOWAN Sp. z o.o.

Gdańsk