Opis:


Obecność papierowych toreb w galeriach handlowych czy mniejszych sklepach nie dziwi nikogo. Od pewnego czasu wypierają one popularne niegdyś foliówki, ponieważ są biodegradowalne, a ze względu na brak sztucznych substancji, nie szkodzą środowisku. Wybierają je przedsiębiorcy chcący zadbać o wizerunek prowadzonej działalności oraz wdrażać ekologiczne rozwiązania, dzięki którym marka sprawia wrażenie idącej z duchem czasu. Niewątpliwym atutem opisywanych opakowań jest uniwersalność. Innymi słowy, znajdują one zastosowanie niemalże w każdej branży, ponieważ przydają się do pakowania zakupów lub w trakcie akcji marketingowych bądź branżowych eventów. W papierowych torebkach są bowiem umieszczane foldery reklamowe, ulotki, gadżety czy upominki wręczane potencjalnym klientom.

Nie każdy wie, że tego typu opakowania mogą być personalizowane, co daje szansę zaistnienia na rynku oraz zwiększenia rozpoznawalności marki. Niektóre firmy podejmują się nanoszenia na ich powierzchnię dowolnych nadruków, dzięki którym wyróżniają się spośród innych, informują o ofercie i zwiększają prawdopodobieństwo zapamiętania logotypu. Innymi słowy, torebki papierowe pełnią funkcję niepozornych i często niedocenianych nośników reklamowych, sprawdzających się w przypadku małych firm oraz takich, które funkcjonują na rynku od niedawna.

Torebki oferowane przez producentów mogą mieć usztywniane dno, przekładające się na większą stabilność oraz płaskie bądź skręcane uchwyty z tektury. Są one wklejane wewnątrz opakowania i odznaczają się sporym udźwigiem, co powoduje, że bez problemu można przenosić w nich cięższe zakupy. Interesują się nimi między innymi producenci napojów alkoholowych, ubrań, kosmetyków, akcesoriów ogrodniczych oraz żywności. Ich zaletą jest bezwonność, dzięki czemu można w nich przechowywać wyroby cukiernicze, warzywa i owoce.

Wytrzymałe torby papierowe z logo firmy lub w wersji gładkiej są do nabycia w przedsiębiorstwie Ecobag. Jest to znany dostawca proponujący niezawodne opakowania o minimalistycznym designie, które z łatwością mieszczą książki, upominki, biżuterię, teczki, galanterię skórzaną i nie tylko. Interesują się nimi właściciele firm cateringowych, hurtowni oraz sklepów internetowych. Występują one w neutralnej kolorystyce, dlatego znajdują zastosowanie w różnych sytuacjach. Różnią się od siebie rozmiarem, maksymalną nośnością, ceną oraz kształtem.

O firmie:


Firma: Ecobag Network Sp. z. o.o.

Adres: Prandoty 150

Miejscowość: Zbąszyń

Kod pocztowy: 64-360

Telefon: + 48 501 466 028

Domena: https://ecobagnetwork.eu/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

FivE-biuro

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań