Opis:


Nie ma na rynku sklepów, w których można kupić gotowe systemy do odpylania dla przemysłu. Wszystkie instalacje są tworzone od podstaw i wykonywane na zamówienie. Jedną z najczęściej wybieranych firm do tego typu zleceń jest Eko Filtr mająca swoją siedzibę w Końskich. Zamówienia są przyjmowane z terenu całego kraju. Od momentu powstania firmy, czyli od roku 1998 zrealizowano już kilkaset profesjonalnych instalacji. 

Cały proces projektowania rozpoczyna się od poznania potrzeb klienta. Wizja lokalna, oczekiwania zleceniodawcy oraz przede wszystkim dokumentacja techniczna wpływają na ostateczny kształt projektu. Również wtedy powstaje pierwszy kosztorys zlecenia. Wszystkie prace są prowadzone od podstaw, a żaden projekt nie jest powielany. Wykonawca nie realizuje również licencji nabywanych spoza Polski. Każdy klient ma zatem pewność, że zamówiony produkt został przygotowany dla tylko dla niego, z uwzględnieniem specyfiki jego działalności. 

Do produkcji poszczególnych elementów używa się najwyższej jakości stali. Jest ona przetwarzana bezpośrednio w u producenta, zatem czas oczekiwania na ostateczny produkt jest skrócony do minimum. Prezentowana firma dysponuje zespołem serwisantów i monterów, którzy szybko i dokładnie dokonują regularnych napraw oraz montaży. Bardzo ważny jest także fakt, że wspomniani pracownicy prowadzą również audyty działania już zamontowanych urządzeń. Wszystkie działania są podporządkowane dyrektywie Atex, która wskazuje, jakie urządzenia odpylające gwarantują bezpieczną prace w przedsiębiorstwach i fabrykach. 

Bardzo ważnym elementem realizacji zlecenia jest odpowiednie przeszkolenie personelu użytkownika. Instalacje odpylania dla przemysłu wymagają szczególnego podejścia i znajomości wielu zagadnień z zakresu elektroniki. Każda osoba, która będzie miała do czynienia z obsługą tego rodzaju urządzeń pozna dokładnie zagadnienia z tym związane. Usługa produkcji systemów odpylających jest kompleksowa i nie kończy się na przekazaniu zlecenia do wykonania. 

O firmie:


Firma: EKO-FILTR Zbigniew Włudyga

Adres: Pułaskiego 7

Miejscowość: Końskie

Kod pocztowy: 26-200

Telefon: 413727638

Domena: https://www.ekofiltr.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Skypack Maszyny Pakujące

Kielce

KG Motus

Staszów