Opis:


W każdym warsztacie stolarskim należy dbać o odpowiednie warunki pracy zgodnie z obowiązującymi zasadami BHP. Czystość i porządek pozwala zachować profesjonalny wyciąg do trocin, pyłów i wiórów. Do wyboru są różne modele tych maszyn, które w atrakcyjnych cenach oferuje firma PPHU Eldrew z siedzibą w Stalowej Woli.

Jakie są rodzaje pochłaniaczy?

Klienci mogą kupić wersję:

  • stanowiskową – w postaci kompaktowego mobilnego urządzenia zamontowanego na specjalnym wózku jezdnym. Wysokiej jakości konstrukcja podwozia zapewnia łatwe manewrowanie i gwarantuje stabilność w trakcie pracy. Wysoka moc ssania, proste czyszczenie filtra, szybkie opróżnianie pojemnika na odpady - to kolejne zalety tego typu pochłaniaczy,

  • stacjonarną – mającą większe rozmiary i generującą wyższą siłę ssącą. Sprzęt tego typu umożliwia równoczesne zbieranie odpadów z kilku urządzeń stolarskich. To uniwersalny odsysacz, które jest przystosowany do odbioru zarówno wiórów drewnianych, jak i materiałów polistyrenowych, PCV, papierowych, metalowych, a nawet szklanych pochodzących z frezowania, piłowania i strugania. Obudowa stacjonarnej maszyny jest wykonana z wysokogatunkowej blachy stalowej, pokrytej ocynkowaną powłoką.

Parametry i wyposażenie odsysaczy odpadów

W zależności od modelu są one wyposażone w jeden lub więcej worków (zbiorników) do odsysania odpadów obróbkowych. Wydajne, atestowane filtry oraz mocne wentylatory to kolejne wyposażenie profesjonalnych odciągów, które pozwalają na skuteczną  neutralizację zapylenia w pomieszczeniu roboczym.

Oferowane przez stalowowolską firmę wyciągi do trocin spełniają wszystkie wymagane normy i standardy jakości dla tej kategorii sprzętu. Do poszczególnych modeli klienci mogą kupić dodatkowe wyposażenie i zwiększyć w ten sposób funkcjonalność. W katalogu są m.in.:

  • węże elastyczne,
  • tłumiki dźwięku,
  • worki na odpady,
  • zestawy filtrów,
  • cewki przetwornika.

Dzięki nim można wymienić zużyte elementy, aby przywrócić pełną wydajność działania pochłaniaczy niepotrzebnych odpadów obróbkowych.

O firmie:


Firma: Eldrew Km-maszyny

Adres: Modrzewiowa 5

Miejscowość: Stalowa Wola

Kod pocztowy: 37-450

Telefon: 604 442 530

Domena: https://www.km-maszyny.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

PPH CERKAMED Wojciech Pawłowski

Stalowa Wola

Używane Kompresory

Dębica

Kancelaria Bednarczyk

Krosno