Opis:


Na niewielu budowach można obecnie spotkać stosowane niegdyś szalunki drewniane. Obecnie przedsiębiorstwa budowlane działające na szerszą skalę preferują nowoczesne rozwiązania wielokrotnego użytku. W asortymencie firmy Epi Trade można znaleźć nie tylko różne rusztowania pochodzące od uznanych na rynku producentów, ale również wysokiej jakości szalunek ścienny, który można wykorzystać podczas formowania ścian fundamentowych, jak i wyższych fasad.

Szalunki te wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na korozję oraz niekorzystne warunki atmosferyczne i środowiskowe, w tym przede wszystkim na kontakt z wodą. Do ich produkcji wykorzystano wysokogatunkowe sklejki, które są solidne i trwałe, a także odporne na zgniatanie. Dzięki temu mogą przenosić duże ciężary. Wykorzystuje się je także do formowania cokołów, szybów windowych i zbiorników czy murów oporowych.

Są to produkty lekkie i wytrzymałe, dlatego sprawdzą się zarówno w budownictwie, jak i w przemyśle. Cechują się łatwym montażem, gdyż dzięki niewielkiemu ciężarowi można je przenosić bez użycia specjalistycznych urządzeń transportowych. Warto dodać, że szalunki składają się ze:

  • średniogabarytowych płyt,
  • zamków,
  • ściągów szalunkowych.

Przedsiębiorstwo to poleca także szalunki stropowe oraz różne akcesoria szalunkowe. Mając problem z wyborem, można skorzystać z doświadczenia i wiedzy pracowników sklepu, którzy chętnie doradzają klientom odpowiednie rozwiązania. Jest to firma z bogatym doświadczenie, dlatego warto zaufać jej specjalistom, którzy chętnie wspierają odbiorców prywatnych i duże firmy w dopasowaniu produktów do faktycznych potrzeb. Poszukując odpowiednich szalunków czy rusztowań, warto zdecydować się na zakupy w tej firmie.

Data dodania: 15-06-2022
O BLOGU
Źródło:
http://sklep.epitrade.pl/pl/c/Szalunki-scienne/19


O firmie:


Firma: EPI TRADE Monika Rybińska

Adres: Bursztynowa 7

Miejscowość: Kamień

Kod pocztowy: 55-095

Telefon: +48 737 480 770

Domena: http://sklep.epitrade.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Warszawa

DCP Badania

Wrocław

Perfect Bust

Warszawa