Opis:


Wirówki są podstawowym wyposażeniem każdej instytucji badawczej. Ponadto są stosowane w przemyśle spożywczym i chemicznym, ale także w mikrobiologii i medycynie. Poszczególne modele różnią się budową i sposobem działania. Możemy wyróżnić  m.in. mini wirówki, wirówki stacjonarne, wirówki próżniowe czy chłodnicze. W ofercie Eqlab znajduje się wiele nowoczesnych urządzeń, które można spotkać w laboratoriach badawczych.

Oferowane wirówki Centurion Scientific to urządzania z najwyższej półki. Produkowane w Wielkiej Brytanii cechują się wysoką jakością wykonania, czego potwierdzeniem jest aż 36 miesięczna gwarancja. Wysokoobrotowa wirówka wyposażona została w duży, czytelny, dotykowy wyświetlacz LCD. Za pomocą jednego dotknięcia ekranu użytkownik może wybrać jeden z wbudowanych programów z zakresu diagnostyki czy też medycyny.

Ponadto wirówka posiada dwa wymienne dualne rotory: hematokrytowy + Eppendorf oraz rotor kątowy na probówki z zakresu od 3ml do 15ml. Dzięki temu jedno urządzenie w zależności od potrzeb może służyć jako: mikro wirówka, wirówka hematokrytowa oraz wirówka na probówki tradycyjne. Użytkownik otrzymuje również niezbędne wyposażenie dodatkowe jak czytnik hematokrytu oraz plastelinę do rurek kapilarnych. 

Wirówka posiada następuje parametry techniczne:

  • wbudowane programy do diagnostyki oraz medycyny regenracyjnej
  • dwa dualne rotory: hematokryt + Eppendorf oraz 4 x 3-7ml + 4 x 8-15ml automatyczna detekcja zainstalowanego rotora
  • maksymalne obroty / RCF  12000 obr/min / 13500 g ( w zależności od rotora )
  • płynne ustawienie prędkości od 500 do 12000 obr ( co 1 obr/min )
  • ustawienie czasu od 1 do 999 minut oraz tryb pracy ciągłej
  • wbudowana detekcja prawidłowego wyważenia
  • dotykowy wyświetlacz LCD
  • wbudowana funkcja W2t
  • wbudowany programator na 109 programów

Proponowane urządzenie  to doskonały wybór dla gabinetów oraz klinik które chcą rozszerzyć zakres diagnostyki zwierząt dużych i małych, przyspieszyć regenerację pourazową oraz pooperacyjną. Kliniki prowadzące badania z pewnością docenią wbudowaną funkcję W2t.  Podobnie jak pozostałe urządzenia marki Centurion,  na wirówkę udzielana jest 3 letnia gwarancja.

Data dodania: 18-09-2019
O BLOGU
Źródło:
https://eqlab.pl/wirowka-centurion-pro-vet-ultra/


O firmie:


Firma: EQLAB Jakub Urbańczyk

Adres: Cegielniana 45J

Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

Kod pocztowy: 97-200

Telefon: 693026050

Domena: https://eqlab.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Metropolis Krzysztof Bugaj

Łódź

Mój Kot*PL

Bełchatów

SANKRA

Łódź