Opis:


Na stronie internetowej dostępnej pod adresem ergodom.info można zapoznać się ze szczegółową ofertą krakowskiej firmy, która zajmuje się kompleksową budową domów. Marka jest dosyć znana i ceniona na rynku - głównie ze względu na profesjonalizm oraz szybki termin realizacji zleceń. Małopolska firma budująca domy pod klucz działa na rynku już od wielu lat, dlatego może pochwalić się sporym doświadczeniem i mnóstwem zrealizowanych projektów dla klientów prywatnych oraz przedsiębiorców. Równocześnie pracownicy zatrudnieni w firmie stale się rozwijają i doszkalają, aby zaproponować klientom innowacyjne rozwiązania, m.in. w postaci energooszczędnych domów. 

Jakie usługi wykonuje krakowska firma?

  • tworzenie indywidualnych projektów lub wprowadzenie zmian w posiadany już projekt budowlany,
  • wykonanie instalacji elektrycznych, grzewczych i hydraulicznych,
  • montaż wkładów kominowych oraz kominków,
  • położenie elementów ogrzewania podłogowego,
  • malowanie i kładzenie płytek.

Oprócz kompleksowej budowy domów, firma zajmuje się również modernizacją i wykończeniem poszczególnych pomieszczeń mieszkalnych oraz biurowych. Niemal każdy pomysł klienta może zostać odpowiednio zaprojektowany i zrealizowany. Pracownicy zajmowali się już adaptacją poddaszy czy piwnic. 

Dlaczego warto wybrać usługę budowy "pod klucz"?

Firma, która realizuje projekt od samego początku do końca, daje gwarancję na wszystkie wykonane prace. Co więcej, tego rodzaju współpraca przebiega znacznie sprawniej i szybciej niż w przypadku zatrudnienia kilku ekip budowlanych do wykonania poszczególnych prac. Powierzając budowę własnego domu jednej firmie, można również liczyć na mniejsze koszty projektu oraz krótszy czas realizacji. Obecnie niewielkie domy jednorodzinne mogą zostać wybudowane nawet w przeciągu kilku miesięcy - wybierając wspomnianą już opcję budowy "pod klucz", klient po odbiorze budynku może praktycznie się do niego wprowadzać. Oczywiście zostaje mu jedynie zaaranżowanie wnętrz i ich wyposażenie według własnych upodobań.

Data dodania: 22-12-2020
O BLOGU
Źródło:
https://www.ergodom.info/


O firmie:


Firma: ERGODOM - Budowa domów

Adres:

Miejscowość: Włosań

Kod pocztowy: -

Telefon: 538 918 438

Domena: https://www.ergodom.info/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

FHU APIS Pitoń Marcin

Zakopane

Jan Byczkowski Fotografia

Zakopane