Opis:


Każdego roku w wielu firmach i domach urządza się rozmaite imprezy, wymagające doskonałej organizacji i stworzenia zaproszonym osobom komfortowych warunków, w tym odpowiednich pomieszczeń i mebli. Od wielu lat działa na rynku przedsiębiorstwo ze strony eventomat.pl, które może zapewnić kompletne zaplecze techniczne na formalne uroczystości i wydarzenia o swobodniejszej atmosferze.

Firma ta współpracuje z przedsiębiorstwami, instytucjami, organizacjami i klientami prywatnymi, pragnącymi zorganizować dowolną imprezę. Wypożycza ona namioty i ich wyposażenie na konferencje, targi, jubileusze, firmowe spotkania integracyjne oraz wesela i komunie. Jest to rzetelny partner, dysponujemy absolutnie wszystkim, co może być na takich wydarzeniach potrzebne.

Wypożyczane sprzęty i urządzenia są w idealnym stanie technicznym i w wysokiej jakości. Przedsiębiorstwo to dostarcza je własnym transportem wraz z ekipą doświadczonych pracowników, którzy zajmą się obsługą techniczną. Do każdego zlecenia firma ta podchodzi elastycznie, dopasowując ofertę do potrzeb klienta. Chętnie służy fachowym doradztwem, a warto jej zaufać gdyż ma wieloletnie doświadczenie w branży.

Prowadzi również wynajem namiotów, stolików, w tym koktajlowych w rozmaitych kształtach i stylach, stołów. krzeseł, kanap, mebli dla dzieci, a także barów oraz recepcji. W jej asortymencie dostępne są też różne akcesoria, potrzebne na przykład podczas prezentacji, a także doskonałej jakości oświetlenie i sprzęt audio. Decydując się na współpracę z nią, można zorganizować absolutnie każde wydarzenie. Aby zasięgnąć dalszych informacji czy złożyć zamówienie, wystarczy skontaktować się z przedstawicielem firmy, który chętnie pomoże w każdej sytuacji.

O firmie:


Firma: Eventomat

Adres: Kazimierzowska 25

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-572

Telefon: 22 400 16 23

Domena: https://eventomat.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa