Opis:


Gdy dziecko zaczyna stawiać swoje pierwsze kroki, opiekunowie powinni zadbać o bezpieczną przestrzeń, aby maluch mógł swobodnie odkrywać otaczający go świat. W okresie, gdy pociecha kończy około 1,5 roku lub 2 lata rodzice zwykle poszukują dodatkowego minipojazdu, który pomógłby dziecku nieco szybciej się poruszać. Dla wielu idealnym rozwiązaniem jest jeździk (trój- lub czterokołowy). Najważniejsze, aby dopasować produkt do umiejętności i wieku przyszłego użytkownika, a także dokonać zakupu u znanego i polecanego przez innych sprzedawcy. 

Dlaczego warto kupić jeździk dziecku?

Eksperci zgodnie twierdzą, iż używanie tego typu zabawek ma pozytywny wpływ na rozwój wielu dziecięcych umiejętności. Maluch może zarówno pchać jeździk, jak i (gdy będzie gotowy) wsiąść na niego, aby odkryć komfort i szybkość nowego sposobu przemieszczania. Taka samodzielna jazda (pod okiem opiekuna) wpływa na rozwój dużej i małej motoryki, a także uczy utrzymywania równowagi, co z kolei ułatwia kierowanie rowerem biegowym lub tradycyjnym w późniejszym okresie. Oczywiście nie można również zapominać o tym, iż dzięki minipojazdowi maluch będzie chętniej spędzał aktywnie czas na zewnątrz. Kluczowe jest jednak, aby zapewnić małemu kierowcy bezpieczne warunki podczas jazdy. Warto wybierać trasy, na których droga jest prosta (tj. chodnik, alejki w parku). Niektóre modele są wyposażone w dodatkowy uchwyt do pchania przez rodziców.

Gdzie kupić jeździk Mercedes?

Miłośnicy samochodów niemieckiego producenta zapewne ucieszą się z możliwości zakupu tzw. pchacza dla dziecka z charakterystycznym znaczkiem firmy Mercedes. Na stronie internetowej sklepmercedes.ewt.pl można zapoznać się z ofertą dziecięcych jeździków w kilku kolorach. Pojazd może być użytkowany przez dzieci, które ukończyły 18 miesięcy. Producent zadbał o szczegóły (m.in. ergonomiczne siedzenie na miękkiej piance,  bezstopniowa regulacja) oraz bezpieczeństwo. Jeździk sprawdzi się doskonale podczas samodzielnej jazdy na podwórku (teren musi być jednak równy), podczas spaceru, a także w domu. 

O firmie:


Firma: EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

Adres: Poznańska 343

Miejscowość: Ołtarzew

Kod pocztowy: 05-850

Telefon: +48538994000

Domena: https://sklepmercedes.ewt.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa