Opis:


Wybierając się do Zakopanego ze znajomymi, często pojawia się problem transportu oraz ustalenia, kto będzie kierowcą w trakcie całego pobytu. Okazuje się jednak, że wcale nie trzeba sprzeczać się i losować - można spokojnie zostawić samochody w domu i wybrać się w góry środkami komunikacji miejskiej, a na miejscu skorzystać z oferty licencjonowanych przewoźników, którzy poradzą sobie z transportem nawet większej grupy. To doskonała opcja, by móc w pełni odpocząć w trakcie urlopu i maksymalnie go wykorzystać. W końcu jazda po nieznanym terenie powoduje wiele niepotrzebnego stresu i kłótni z pasażerami - zdecydowanie lepiej złożyć się na wynajęcie dużego i wygodnego busa z doświadczonym kierowcą, który dowiezie wszystkich bezpiecznie i szybko w wybrane miejsce.

Pewnie wiele osób zastanawia się, jakie będą koszty związane ze skorzystaniem z tego rodzaju oferty transportowej. Najlepiej sprawdzić na stronach lokalnych przewoźników dostępne cenniki, jednak z pewnością każdy znajdzie tanie taxi na terenie Zakopanego. Na stronie internetowej popularnego lokalnego przewoźnika FHU APIS Pitoń Marcin można znaleźć szczegółowy cennik za przewóz osób do najbardziej znanych turystycznych miejsc, takich jak m.in. Murzasichle, Kościelisko, Biały Dunajec. Firma oferuje także przewóz do szklaków górskich, basenów termalnych, stacji narciarskich, a także prowadzi transport z i do niemal wszystkich krajowych lotnisk (Poprad, Kraków, Katowice i Warszawa). Dodatkowo w ofercie firmy taksówkarskiej dostępne są również jednodniowe wycieczki do Wieliczki, Oświęcimia oraz słowackiej Tatralandii.

Wszystkie trasy są szczegółowo określone w dostępnym na stronie firmy cenniku. Oczywiście są to jedynie propozycje, a każdy klient może samodzielnie wybrać własną drogę i cel podróży, a kierowca przeliczy wszystko i poda koszt wycieczki. Dodatkowo umili czas podróży, opowiadając ciekawe podhalańskie historie. Z przewozu mogą skorzystać pojedyncze osoby, ale również zorganizowane grupy do dwudziestu pasażerów.

Data dodania: 29-03-2020
O BLOGU
Źródło:
http://zakopane-taxibus.pl/pl/cennik/


O firmie:


Firma: FHU APIS Pitoń Marcin

Adres: Pardałówka 9

Miejscowość: Zakopane

Kod pocztowy: 34-500

Telefon: +48 796 803 803

Domena: http://zakopane-taxibus.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

Jan Byczkowski Fotografia

Zakopane

Mateusz Juszczyk Indywidualna Praktyka Lekarska

Nowy Sącz