Opis:


W dobie dostępu do nowoczesnych technologii oraz szerokich możliwości ich zastosowania coraz większa liczba przedsiębiorców decyduje się na montaż lokalizatorów GPS w firmowych pojazdach. Takie rozwiązanie pozwala na sprawniejsze zarządzanie flotą oraz monitorowanie niebezpiecznych i szkodliwych dla firmy zachowań czy stylu jazdy kierowców. Ważne, aby wybrać wysokiej jakości urządzenia z odpowiednimi homologacjami i certyfikatami. Taki sprzęt jest dostępny w ofercie marki FLOTMAN. Proponowany lokalizator samochodowy GPS powstał z wykorzystaniem polskich podzespołów, które cechuje trwałość i odporność na działanie czynników zewnętrznych. 

Co ciekawe, klient może samodzielnie zadecydować o tym, jakie dane będą przekazywane do aplikacji monitorującej lokalizację i jazdę kierowców. GPS może zostać podłączony pod magistralę CAN, do czujników HDS, czujnika otwarcia odwłoka lub kiprowania. W ofercie dostępne są podstawowe urządzenia lub nieco bardziej rozbudowane lokalizatory z wieloma dodatkowymi modułami. 

Wśród podstawowych danych, które można uzyskać dzięki zamontowaniu GPS w samochodzie, należy wymienić takie jak m.in.:

  • dokładne określenie pozycji pojazdu w czasie rzeczywistym oraz przebiegu całej pokonanej trasy,
  • prędkość jazdy,
  • częstotliwość tankowania i poziom spalania paliwa,
  • informacje o stopniu naładowania akumulatora, jeździe z zaciągniętym hamulcem ręcznym, zapaleniu się kontrolki check engine czy niskim poziomie oleju.

Lokalizatory GPS pomagają w lepszym zarządzaniu flotą, ułatwiając planowanie optymalnych tras w celu ograniczenia niepotrzebnych kosztów eksploatacyjnych. Dodatkowo poprawiają bezpieczeństwo, wpływając na styl jazdy zatrudnianych kierowców, niwelując wszelkie nieprawidłowości i nadużycia. 

Data dodania: 18-11-2023
O BLOGU
Źródło:
https://www.flotman.pl/lokalizatory-gps/


O firmie:


Firma: Flotman

Adres: Armii Krajowej 18

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 30-150

Telefon: 12 446 28 00

Domena: https://www.flotman.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

FHU APIS Pitoń Marcin

Zakopane

Jan Byczkowski Fotografia

Zakopane