Opis:


Coraz częściej wybieranym kierunkiem turystycznym jest Afryka, przyciągająca egzotyką, różnorodnością krajobrazów i ekscytującą przyrodą. Znajdą na tym lądzie coś dla siebie zarówno osoby oczekujące aktywnego wypoczynku, mrożących krew w żyłach spotkań z dzikimi zwierzętami, jak i te, które oczekują spokojnego relaksu w pięknym zakątku i w luksusowym obiekcie ze wszelkimi wygodami.

Zwolennicy niezwykłych przygód z pewnością nie zawiodą się ofertą biura prowadzonego przez osoby zakochane w Czarnym Lądzie. Spełniają one marzenia każdego, kto chce go bliżej poznać. Wystarczy odwiedzić stronę flowafrica.pl należącą do agencji, aby znaleźć oferty podróży szytych na miarę. Podczas organizowanych przez nią wypraw można poznać nie tylko dziką przyrodę, ale też lokalną kulturę, tradycje czy smaki potraw należących do kuchni różnych regionów.

W ofercie tego wyjątkowego biura podróży są wyprawy do wielu afrykańskich krajów, mające stały program, ale dostępne są też wyprawy organizowane na zamówienie. Osoby zainteresowane konkretnym kierunkiem mogą skontaktować się z organizatorami i opracować z nimi mapę podróży, rodzaj aktywności czy konkretny program. Aby zdobyć niesamowite doświadczenia, można zdecydować się na:

  • pływanie z rekinami na Ławicy Aliwal,
  • lot balonem nad Serengeti,
  • trekking na Mt Kenya czy Kilimandżaro

i wiele innych aktywności, po których w pamięci pozostaną niezapomniane wrażenia.

Organizatorzy wycieczek po tym kontynencie zapewniają, że żadne fotografie nie oddadzą piękna krajobrazów i przyrody. Gwarantują również, że osoby decydujące się na eksplorację Afryki z nimi będą miały okazję na poruszanie się poza utartymi szlakami oraz na ekscytujące przygody i niezapomniane przeżycia. Biuro to indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dopasowując się do jego preferencji.

Data dodania: 23-10-2023
O BLOGU
Źródło:
https://flowafrica.pl/


O firmie:


Firma: Flow Africa

Adres: Św. Filipa 23

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 31-150

Telefon: +48 22 699 84 17

Domena: https://flowafrica.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

FHU APIS Pitoń Marcin

Zakopane

Jan Byczkowski Fotografia

Zakopane