Opis:


Dzieci w wieki przedszkolnym lubią aktywnie spędzać czas w gronie rówieśników. Bieganie, skakanie, pogoń za piłką to dla nich codzienność. Dlatego warto pomyśleć o zapisaniu dzieci na zajęcia dodatkowe, aby mogły rozwijać swoje pasje i przy tym dobrze się bawić. FunFutbol organizuje zajęcia sportowe dla przedszkolaków w Olsztynie. Do szkółki piłkarskiej mogą się też zapisać bardzo małe dzieci dzieci - dolny limit wiekowy to zaledwie jeden rok. Szczegółowy podział wiekowy na grupy wygląda następująco:

  • grupa najmłodsza 1-2,
  • średnie grupy wiekowe 2-3 oraz 3-4,
  • grupa najstarsza dla dzieci od 4 do 5 roku życia.

Organizując zajęcia dla przedszkolaków, szkółka bardzo profesjonalnie podchodzi do formy ich prowadzenia. Treningi piłki nożnej, które odbywają się na obiektach sportowych w Olsztynie, podzielone są w tym przypadku na 3 zasadnicze części:

  • intensywna rozgrzewka;
  • część właściwa, czyli doskonalenie techniki gry w piłkę nożną;
  • wyciszenie, a więc czas odpoczynku po intensywnych zajęciach.

Zajęcia prowadzą profesjonalni trenerzy, co gwarantuje nie tylko dobrą zabawę, ale i pewność, że dzieci znajdują się pod okiem doświadczonych instruktorów.  Treningi sportowe zawsze dopasowywane są do wieku konkretnej grupy wiekowej, biorąc pod uwagę możliwości fizyczne oraz ruchowe dzieci. W zajęciach z dziećmi mogą brać udział także rodzice.

Doświadczeni trenerzy potrafią wyłapać nawet najmniejsze błędy, których często nie potrafią dostrzec rodzice, a nawet nauczyciele WF-u. Umieją też odpowiednio wytłumaczyć dziecku, co należy poprawić i na czym należy się skupić, aby trening był jak najbardziej owocny. Trenerzy potrafią skutecznie przygotować młodych zawodników do turniejów piłkarskich.

Czesne za zajęcia sportowe dla przedszkolaków w Olsztynie to jedynie 100 zł miesięcznie za osobę. Treningi odbywają się na terenie Przedszkola Sportowo-Tanecznego „Śmieszek", przy ulicy Murzynowskiego 20. Zajęcia dla poszczególnych grup wiekowych organizowane są w następujące dni

- wtorek 17:30 (grupa 1-2), 18:30 (grupa 3-4),

- czwartek 17:00 (grupa 2-3, 18:00 (grupa 4-5),

- piątek 18:00 (grupa 4-5).

Szkółka organizuje też zajęcia dla starszych dzieci.

Data dodania: 14-12-2018
O BLOGU
Źródło:
https://funfutbol.pl/


O firmie:


Firma: FunFutbol

Adres: Murzynowskiego 20

Miejscowość: Olsztyn

Kod pocztowy: 10-684

Telefon: 515295131

Domena: https://funfutbol.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

DIWOS Dorota Stomska

Olsztyn

Turbo-Centrum

Ostróda

Elbląski Park Technologiczny

Elbląg