Opis:


Piękny, zdrowy i lśniący uśmiech to marzenie wielu osób. Zazwyczaj jest on domeną gwiazd filmowych i celebrytów. Przeglądając różne ich zdjęcia, można jednak zauważyć, że oni również kiedyś borykali z problemami przebarwionych zębów, próchnicą czy ubytkami. Obecne efekty to wynik częstych wizyt u stomatologów. Uśmiech jak u gwiazd wielkiego formatu dostępny jest na wyciągnięcie ręki dzięki częstym wizytom u stomatologa i odpowiedniej higienie jamy ustnej.

 

Zdarzają się sytuacje, że ubytki spowodowane są różnego rodzaju chorobami, nieszczęśliwymi wypadkami czy wadami genetycznymi i wówczas nawet ci, którzy regularnie myją zęby, będą potrzebowali specjalistycznej pomocy stomatologa. Z dobrodziejstw stomatologii w Poznaniu można skorzystać w gabinetach, których zakres usług dostępny jest na stronie internetowej www.gabinet.dent-poznan.pl. Oferta obejmuje m.in.:

  • wykonywanie i naprawę protez zębowych. Dzięki własnemu laboratorium protetycznemu czas oczekiwania na wykonanie usługi jest znacznie krótszy. Niektóre kwestie można załatwić nawet podczas jednej wizyty,
  • wykonywanie implantów – trwałych rozwiązań dla osób borykających się z problemem ubytków w uzębieniu. W gabinetach wykorzystywane są innowacyjne metody z zakresu implantologii,
  • korony porcelanowe – doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć równe uzębienie,
  • wybielanie zębów – metodą nowoczesną i bezbolesną, jaką jest żel i zimne światło. Zabieg trwa jedynie godzinę, a efekty utrzymują się nawet przez kilka lat, w zależności od stosowanej diety. Metoda jest nowoczesna, skuteczna i coraz bardziej popularna.

Dzięki odpowiedniej aparaturze na miejscu może być wykonany rentgen, co z pewnością przyspiesza proces leczenia zębów. Szeroka oferta gabinetu pozwala na kompleksowe podejście do potrzeb klienta. Dużym atutem firmy jest wykwalifikowany personel, który ciągle podwyższa swoje kwalifikacje i uczestniczy w różnego rodzaju szkoleniach. Pozwala to zapoznać się z nowinkami, dzięki którym leczenie zębów staje się przyjemnością, a nie złem koniecznym.

Data dodania: 21-11-2019
O BLOGU
Źródło:
https://www.gabinet.dent-poznan.pl/


O firmie:


Firma: Gabinet Stomatologiczny Dent

Adres: Ogrodowa 3

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-820

Telefon: (61) 851 60 23

Domena: https://www.gabinet.dent-poznan.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

FivE-biuro

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań