Opis:


Budowa dachu płaskiego wymaga bardzo profesjonalnego podejścia do kwestii związanych z hydroizolacją oraz odprowadzaniem wody opadowej. Drobne zaniedbanie czy przeoczenie może mieć bowiem poważne konsekwencje. Gromadząca się wilgoć może negatywnie wpływać zarówno na konstrukcję stropu, jak i na elewację. Dlatego firma Galeco, produkująca rynny i systemy odprowadzania wody z dachów, tarasów i balkonów, przykłada ogromną wagę do idealnego dopasowania poszczególnych elementów tworzących układ odwadniający.

Dachy płaskie powinny być pokryte solidną izolacją chroniącą wewnętrzne warstwy pokrycia przed przenikaniem wilgoci i wytwarzaniem się pary. Dobrym rozwiązaniem jest specjalna membrana EPDM wyróżniająca się wytrzymałością, odpornością na zmienne temperatury oraz niską wagą. Aby system odwodnienia dachów pozbawionych spadku spełniał właściwie swoją rolę, musi się składać z kilku niezbędnych elementów.

Małopolska firma dostarcza takie części jak:

  • kosze zlewowe,
  • rynny i rury spustowe,
  • adaptery łączące wpusty z rurami spustowymi,
  • wpusty dachowe, attykowe i balkonowe,
  • kratki na liście,
  • wpusty z koszykami żwirowymi.

Wszystkie podzespoły wykonane są z trwałego tworzywa lub wysokiej jakości stali, są też odpowiednio wyprofilowane, dzięki czemu tworzą szczelny i bezpieczny dla budynku system. Firma oferuje oprócz tradycyjnych półokrągłych rynien także kwadratowe rury odprowadzające wodę. Dostępne adaptery łączące wpusty dachowe z rynnami o kwadratowym przekroju są wtedy najlepszym łącznikiem.

Dachy bez spadku można wyposażyć w jeden z dwóch proponowanych systemów odwadniających. Wydajniejszy i wymagający mniej przestrzeni w części stropowej jest system podciśnieniowy. Równie chętnie stosowany jest także mniej skomplikowany system grawitacyjny.

O firmie:


Firma: GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Uśmiechu 1

Miejscowość: Balice

Kod pocztowy: 32-083

Telefon: 668 476 041

Domena: https://galeco.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

FHU APIS Pitoń Marcin

Zakopane

Jan Byczkowski Fotografia

Zakopane