Opis:


Coraz większa liczba rodzin przekonuje się do prywatnych domów opieki, powstałych z myślą o seniorach, którzy ze względu na stan zdrowia, potrzebują pomocy w codziennych czynnościach. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu mają zapewnione wszystko to, co niezbędne do komfortowego życia. Czekają na nich zadbane i przestronne pokoje z łazienkami oraz pełnym umeblowaniem, jak i ciekawa oferta zajęć dodatkowych, ułatwiających zachowanie sprawności fizycznej lub intelektualnej. Ośrodkiem, z jakim można nawiązać współpracę, jest Grand Senior Oaza.

To ekskluzywny dom dla seniorów gwarantujący całodobową opiekę oraz wsparcie rehabilitantów czy pielęgniarek. Kontaktują się z nimi rodziny, które na co dzień żyją w innej miejscowości, przez co nie są w stanie zajmować się starszymi osobami na własną rękę. Niejednokrotnie problemem jest też zbyt duża ilość obowiązków, a co za tym idzie – brak czasu. Ośrodki tego typu świadczą całodobowe wsparcie, którego cena ustalana jest indywidualnie.

Zaufane domy seniora to placówki zapewniające rodzinną atmosferę, przez co każdy pensjonariusz czuje się swobodnie. Korzystają oni chętnie z zajęć dodatkowych, odbywających się w pomieszczeniach lub na świeżym powietrzu, dzięki którym można rozwijać swoje zainteresowanie czy spędzać czas w sposób kreatywny. Czekają na nich także zabiegi rehabilitacyjne, przeprowadzane przez wykwalifikowanych specjalistów, dysponujących niezbędnym sprzętem. Niejednokrotnie zmniejszają one dolegliwości bólowe i sprawdzają się po przebytych operacjach.

Ośrodki tego typu znajdują się w cichych okolicach, pełnych zieleni, co zachęca do wspólnych spacerów czy aktywności na świeżym powietrzu. Seniorzy, którzy w nich przebywają, mają zagwarantowaną pomoc medyczną, niezależnie od pory dnia lub nocy. Nie muszą pamiętać o godzinach przyjmowania leków ani martwić się o konieczność samodzielnego robienia zastrzyków. Na uwagę zasługują także ściśle określone godziny podawania posiłków. Przygotowuje się je z uwzględnieniem potrzeb żywieniowych seniorów oraz alergii pokarmowych, jeśli występują.

Data dodania: 05-12-2022
O BLOGU
Źródło:
https://grandsenioroaza.pl/


O firmie:


Firma: Grand Senior Oaza

Adres: Ługowiska 1

Miejscowość: Choceń

Kod pocztowy: 87-850

Telefon: 721 707 070

Domena: https://grandsenioroaza.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Auto Serwis Kwiatowa

Toruń

Zwiedzaj Toruń

Toruń

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

Bydgoszcz