Opis:


Domy i mieszkania z balkonem to dziś standard. Tego właśnie oczekują klienci przeglądający oferty na rynku nieruchomości. Dobrze, jeśli jest to większa przestrzeń, gdzie można, np. wywiesić pranie czy zjeść obiad. Mając takie plany, warto zadbać o to, aby móc z balkonu korzystać przez cały rok. Jak to osiągnąć? Samo zadaszenie konstrukcji może nie wystarczyć. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zabudowa balkonu. Pełna zabudowa nie jest droga. Zwłaszcza jeśli wybierze się konstrukcję aluminiową. Jeśli jednak ktoś ceni sobie elegancję, to powinien zdecydować się na zabudowę z rozsuwanych okien. Sa to wielkopowierzchniowe okna od postawy, aż do samej góry balkonu. Tego rodzaju przeszklenie pozwala na stworzenie czegoś w rodzaju przestronnego tarasu widokowego. Takie rozwiązanie ma też wiele innych zalet. Warto wymienić, chociażby:

  1. Zwiększenie powierzchni użytkowej mieszkania.
  2. Odgrodzenie się od ciekawskiego wzroku przechodniów i sąsiadów.
  3. Dodatkowe zabezpieczenie od włamania się przez balkon.
  4. Obniżenie strat ciepła – niższe rachunki za CO.
  5. Dodatkowe zabezpieczenie przed wypadnięciem z balkonu. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza przy małych dzieciach.

Chcieliby Państwo zrealizować taką inwestycję w swoim mieszkaniu? Obawiają się jednak Państwo, że wiąże się to z dużym remontem i sporymi nakładami finansowymi? To nieprawda! System zabudowy balkonowej  jest bardzo łatwy w montażu i można to zrobić samodzielnie. Całość nie powinna zająć dłużej niż jeden dzień.

W celu uzyskana bliższych informacji warto wejść na greenhouse-service.pl. Będzie to także doskonała okazja, aby zapoznać się z pełnym katalogiem podobnych produktów. Są to najwyższej jakości konstrukcje ogrodowe, takie jak zadaszenia tarasów czy oranżerie.

Ważną częścią oferty są też szklarnie przydomowe o różnych rozmiarach. Pozwalają one znacząco wydłużyć okres wegetacji wielu roślin. W takiej szklarni można hodować, np.:

  • rośliny ozdobne, np. begonie czy storczyki, które latem można przesadzić do ogrodu,
  • warzywa, np. pomidory czy ogórki, paprykę,
  • owoce, np. truskawki.

Uprawa roślin w szklarni nie tylko zapewnia im optymalne warunki wzrostu, ale także chroni je przed szkodnikami.

O firmie:


Firma: GREENHOUSE SERVICE S.C.

Adres: Kasztanowa 12

Miejscowość: Lubliniec

Kod pocztowy: 42-700

Telefon: 504 130 489

Domena: https://greenhouse-service.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec

Foto Kreatywni

Częstochowa

Netpaka.eu

Lubliniec