Opis:


Każdy, kto w swoim salonie chciałby mieć ściany o metalicznym połysku, powinien skontaktować się z rekomendowaną firmą. Oferuje ona różne rodzaje tynków i farb strukturalnych. Doradcy ze studia chętnie podpowiedzą optymalne rozwiązanie, które będzie dostosowane do wystroju wnętrza i wizji klienta. Wszystkie oferowane wyroby odznaczają się wysoką odpornością na ścieranie, temperaturę oraz warunki atmosferyczne. Artystyczny sposób malowania ścian podkreśli indywidualny charakter wnętrza. Dekoracyjna farba o subtelnie metalicznym połysku jest przeznaczona zarówno do pokrywania ścian, jak i sufitów. Całość przypomina srebro, miedź lub metal. Polecana firma do każdego klienta podchodzi indywidualnie – zawsze stara się uwzględniać jego uwagi i oczekiwania.

Klienci z Poznania zainteresowani farbami metalik, powinni zapoznać się z ofertą polecanej pracowni. Świadczy ona swoje usługi na terenie całego kraju. Stosowane przez nią masy dekoracyjne są doskonalej jakości i nadają wnętrzom niesamowitego klimatu. Wyglądają modnie i elegancko. Sprawdzą się w różnych stylach – nowoczesnym, skandynawskim i loftowym. Metaliczne produkty dekoracyjne charakteryzują się, m.in.:

  • dużą różnorodnością,
  • zróżnicowanym stopniem połysku,
  • rozmaitymi fakturami i kolorami.

Firma Art Structure współpracuje z najlepszymi dostawcami tynków ozdobnych, mas i farb. Proponuje usługi dekoratorskie pomieszczeń przy zastosowaniu stiuku, betonu architektonicznego lub trawertynu. Pracownicy biura to doświadczeni fachowcy – kreatywni architekci i utalentowani plastycy, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Uzyskane ozdoby ścienne będą oryginalne i jedyne w swoim rodzaju.

Każdy może skorzystać z niepowtarzalnej szansy metamorfozy mieszkania. Ta wyjątkowa propozycja jest kierowana do klientów prywatnych oraz korporacyjnych. Do każdego zadania projektanci podchodzą z dużym zaangażowaniem. Zanim przygotują ostateczny projekt aranżacji wnętrza, najpierw przedstawiają klientowi kilka propozycji do wyboru. Dzięki temu powstaje przestrzeń doskonała i przytulna, a przy tym przyjazna dla użytkownika.

Data dodania: 14-02-2021
O BLOGU
Źródło:
https://artstructure.pl/realizacje-metalik


O firmie:


Firma: GRZEGORZ GRUZA ART GRUZA

Adres: Czwartaków 28

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-493

Telefon: 730 525 787

Domena: https://artstructure.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

FivE-biuro

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań