Opis:


Wiele osób z przydatności haka holowniczego zdaje sobie sprawę dopiero w sytuacji awaryjnej lub gdy decydują się na zakup bagażnika rowerowego czy przyczepy campingowej. Funkcjonalność konstrukcji sprawia, że coraz więcej kierowców chce zamontować hak w swoich samochodach. Od czego zależy cena montażu haka holowniczego?

Na ostateczny koszt składa się kilka czynników. Jednym z nich jest rodzaj haka. Wyróżnia się modele standardowe, montowane na stałe, których cena jest najniższa i nie przekracza kilkudziesięciu złotych oraz droższe egzemplarze demontowane. W zależności od preferencji klienci mogą wybrać sprzęt z odkręcaną lub odpinaną kulą. Najdroższą opcją są haki automatyczne, które składają się za pomocą przycisku lub dźwigni. Tego typu produkty kosztują nawet kilka tysięcy złotych i są montowane głównie w luksusowych samochodach. Poza tym nie bez znaczenia jest marka, model i rok produkcji pojazdu. W przypadku najnowszych aut, w których znajduje się wiele różnych urządzeń i elektroniki, cena będzie wysoka, ponieważ do montażu urządzenia mechanik potrzebuje specjalistycznego sprzętu oraz musi mieć dużą wiedzę na temat okablowania i konstrukcji auta.

Najlepszej jakości haki holownicze wraz z usługą montażową oferuje przedsiębiorstwo Brink Towing Systems. Firma działa w branży od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów oraz rozbudowanym asortymentem, który obejmuje produkty dostosowane do samochodów różnych producentów. Poza artykułami przeznaczonymi dla aut osobowych podmiot sprzedaje także mocne haki do większych pojazdów dostawczych. Produkty pochodzą od sprawdzonych dostawców i zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne warunki pogodowe. Montażu zakupionego haka można dokonać w renomowanych warsztatach samochodowych, które współpracują z przedsiębiorstwem. Pracownicy przygotują szczegółowy kosztorys oraz odpowiedzą na wszystkie pytania. Listę serwisów można znaleźć na stronie internetowej.

O firmie:


Firma: Haki Holownicze

Adres:

Miejscowość:

Kod pocztowy: -

Telefon:

Domena: https://hakiholownicze.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl

Frankfurt

Sportpoint.pl

FOTOKASZCZYK