Opis:


Przedsiębiorstwo Hale Namioty zajmuje się konstrukcjami namiotowymi. Wykonuje projekt, montaż oraz serwis różnego rodzaju konstrukcji. Hale odznaczają się wysoką wytrzymałością i estetyką.  Doskonale nadają się na rozmaite eventy, do organizowania wydarzeń prywatnych oraz imprez dla większego grona odbiorców.

Przedsiębiorstwo oferuje także specjalnie skonstruowane hale magazynowe, w których można przechowywać różnego rodzaju towary. Są one mobilne, a więc mogą być przenoszone z jednego miejsca w drugie. Stanowią doskonałe rozwiązanie dla błyskawicznego rozbudowania powierzchni danego magazynu. Są o wiele tańsze i szybsze w postawieniu niż hale murowane, jako że do ich skonstruowania nie trzeba stawiać fundamentów, ani uzyskiwać jakichkolwiek zgód i pozwoleń od organów budowlanych. Mimo to hale są w pełni bezpieczne w użytkowaniu. Produkuje się je z wysoce wytrzymałych, sprawdzonych materiałów, takich jak grube plandeki, blachy trapezowe oraz aluminiowe profile. Na wszystkie produkty oferowane jest aż dziesięcioletnia gwarancja. Tego rodzaju hale mogą być wykorzystywane przez cały rok, niezależnie od pogody panującej na zewnątrz. Ich konstrukcja jest bowiem planowana w ten sposób, aby zapewnić ochronę przed szkodliwymi czynnikami pogodowymi, w tym deszczem oraz śniegiem.  W razie potrzeby namiot może być wyposażony w specjalny dach, który chroni przed przenikaniem promieni słonecznych, a tym samym zabezpiecza przechowywane produkty przed nadmiernym nagrzewaniem się. Podmiot zajmuje się również świadczeniem usług związanych z utrzymaniem hali w dobrym stanie.

Firma przygotowuje zamówienia w ekspresowym tempie. Z całym asortymentem można zapoznać się pod jej adresem internetowym.

O firmie:


Firma: Hale Namioty S.C

Adres: Lipowa 6

Miejscowość: Stęszew

Kod pocztowy: 62-060

Telefon: 881 440 262

Domena: https://www.halenamioty.com.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Węgierki

FivE-biuro

Poznań

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań