Opis:


Gdzie warto pojechać na rodzinne wakacje? To pytanie zadaje sobie wielu rodziców, zwłaszcza jak mają małe dzieci. Wybór wypoczynku nad Bałtykiem dla wielu osób wydaje się oczywisty. Mimo że kurortów nad polskim morzem jest tysiące, to miejsc przyjaznych dla rodzin z małymi dziećmi nie jest wcale tak dużo. Dlatego przed wyborem hotelu czy pensjonatu nad morzem warto zrobić rekonesans. Niewątpliwie jednym z najpopularniejszych miejsc wypoczynkowych jest Jastrzębia Góra. Słynie ona z pięknych piaszczystych plaż i atrakcyjnych widoków. Aby spędzić tam miłe rodzinne wakacje, warto zrobić rezerwację odpowiednio wcześnie. W Jastrzębiej Górze tanie noclegi dla dzieci i ich rodziców poleca Dom Wczasowy Danusia. Czym to miejsce różni się od innych? Jest to pensjonat dość mały, ale dzięki temu panuje tam prawdziwa rodzinna atmosfera. Jego właściciele dbają o wszystkich swoich gości, także tych najmłodszych.

Rekomendowany pensjonat oferuje preferencyjne warunki noclegów dla zielonych szkół i kolonii. W miesiącach letnich proponuje organizację zajęć dla najmłodszych. Wówczas rodzice czy opiekunowie mogą spokojnie wyjść na miasto albo na romantyczny spacer po plaży.

Animatorzy współpracujący z pensjonatem proponują ciekawe scenariusze zabaw. To, m.in.:

  • wyprawa do amazońskiej dżungli,
  • odwiedziny stacji kosmicznej,
  • podróże z Panem Kleksem,
  • podmorska wyprawa.

Jeden scenariusz to około 120 minut fascynującej zabawy. Takie zajęcia dla wszystkich najmłodszych pensjonariuszy odbywają się raz w tygodniu. Dzieci nawet nie zauważą, że rodzice gdzieś wyszli. Jest to szczególnie ważne w przypadku maluchów, które bardzo nie lubią rozstawać się z rodzicami. Czasem jednak jest to konieczne i gwarantuje rodzicom chwilę wytchnienia.

Na portalu pensjonatu można zapoznać się nie tylko z atrakcyjną ofertą wczasów. Jest tam także opublikowany mini przewodnik po mieście. Jest tam zawarta jego historia oraz najciekawsze miejsca, które konieczne trzeba zobaczyć. Warto tu wymienić, np.:

  • piękne klifowe wybrzeże,
  • Obelisk Gwiazda Północy,
  • Wąwóz Lisi Jar.
Data dodania: 09-12-2019
O BLOGU
Źródło:
http://www.dwdanusia.pl/sub,pl,animacje.html


O firmie:


Firma: Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe

Adres: Górna 3

Miejscowość: Jastrzębia Góra

Kod pocztowy: 84-104

Telefon: 58 7744775

Domena: http://www.dwdanusia.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:

Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

Tczew

APE-LP

Gdańsk

DOWAN Sp. z o.o.

Gdańsk